Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők, csajok, lányok! Mennyire...

Nők, csajok, lányok! Mennyire kezdeményezők a mai férfiak, pasik, fiúk?

Figyelt kérdés
Az utcán, szórakozóhelyen vagy bárhol, mennyire jellemző, hogy ismerkedés céljából vagy más okból kifolyólag megkörnyékez erősebbik nemből valaki? Hogyan kezelitek ezt a témát, mennyire vagytok benne a játékban? Van-e erre igényetek? Mondjuk nyilván, de mit tesztek az ügy érdekében, hogy kiválasztott hímet odacsaljátok? És ha semmit akkor miért nem? :D Mi az amit rosszul csinálnak vagy éppen jól vagy esetleg mit nem csinálnak(azon kívül, hogy nem mennek oda:))? Itt most nem a gyökerekre gondolok.Egyáltalán normális férfiak kezdeményeznek? Tapasztalatokra, élményekre, történetekre is kíváncsi vagyok.

2012. dec. 9. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban vagyok, és tisztázom ha valaki úgy közeledik. De mielőtt nem volt, aki így azonnal odalép és a lényegre tért elhajtottam..nekem kell ez a kis szeszélyesség, a másik után való vágyakozás, és jobb szeretem ha kiismerek valakit, és abból lesz valami. Én csak így tudok valakibe beleszeretni, és azt is ha fordítva van így, mert nem akarom hogy egy csini ruhát, és két cicit lássanak belőlem, hanem azt, aki valójában vagyok!
2012. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevesen néznek, sokan odajönnek és még többen csak beszólnak valami olyat, amivel azt hiszik majd utána szét teszem a lábam. Nem vagyok egy kezdeményező típus, de azért szoktam jelzéseket adni, amit általában vesz az illető és akcióba lendül. Általában normálisak kezdeményeznek szerencsére (legalábbis annak néztek ki az eddigiek) :D
2012. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég kezdeményezők.. amit rosszul csinálnak? Túlságosan nyomulnak. Többnyire ahogy észrevettem nem szimpla barátkozás vagy pár keresés a fő célpontjuk...attól függ épp milyen kedvem van, van mikor elküldöm van mikor egy ideig belemegyek a játékba, ne csak ő élvezze a helyzetet. Amúgy meg ha első ránézésre bejön valaki akkor azt diszkréten bámulni szoktam :D Ha meg észrevesz és többször rámnéz akkor meg mosolyogni szoktam. Persze nem ezer wattosan bele a képébe, csak próbálom érzékeltetni a kiszemelttel hogy szimpatikus. Egyenlőre, a többi meg később derül ki..De általában ha pl a barátaim észreveszik ők elintézik hogy észrevegyen..néha bejön néha nem. Kezdeményezni azért nem szoktam mert nem szoktam. Sose voltam jó benne, nem is leszek :D
2012. dec. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megy a zöld pacsi mindenkinek! Minden válasz értékes nekem. Volt olyan, hogy egy kedves kezdeményező vadidegennel komoly kapcsolat alakult ki?(barátság, párkapcsolat, bármi, stb)
2012. dec. 9. 22:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze,nőként tudjátok ám, mi a kényelem! úristen, mire végigolvastam ezeket,hát el is ment a kedvem egy életre a nőzéstől. Aszem egyedül döglök meg. Ez tényleg ennyire bonyolult? Ennyire buktatós vizsgabiztos jellegűek a nők? Nemár. Ebbe egy kicsit belehalok.
2012. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Told félre a papír zsepit. ,Ne írjál ilyenek, mert mikor visszaolvasod még jobban elkeskenyedsz. Légy büszke férfi. Mártírokat egy nő se szereti. Miért kell lehangolni aki erre téved? Valaki olvassa a kommented és egyből rohan, hogy eret vágjon bekapcsolt hajszárítóval egy vízzel teli kádba. Kérem hagyjátok figyelmen kívül az előző irományt!
2012. dec. 9. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!