Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24-27 éves nők! Mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-27 éves nők! Mit szólnátok, ha egy 21-22 éves férfi kezdene el nektek udvarolni? Összejönnétek vele?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem tudom elképzelni még egy velem egykorúval sem, nemhogy egy fiatalabbal.

2013. jan. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

21 vagyok és a barátnőm 26 éves.

Nem olyan nagy a korkülönbség, csak ne legyél gyerekes.

2013. jan. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
barátnöm 37 én 22 vok. sose volt még ilyen jo kapcsolatom
2013. jan. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van az a rész, amit már gusztustalannak tartok, de mondjuk én, mint 25/n, el tudnék képzelni egy kapcsolatot egy 22 éves fiúval. Persze csak ha kellőképpen komoly. (nem unalmas...komoly)
2013. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27 vagyok, a barátom meg 19. Nagyon jól megvagyunk, és szeretjük egymást. Viselkedés és gondolkodásmód sokkal többet számít, mint az életkor, úgyhogy csak hajrá, sok sikert, ha idősebb nőnek akarsz udvarolni :)
2013. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy jönnének össze vele...
2013. jan. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!