Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mit csináltok ha (. )?

Fiúk! Mit csináltok ha (. )?

Figyelt kérdés

Szóval,mit csináltok,ha valamilyen pubban/kocsmában vagy akárhol egy társágban megismertek egy csajt,beszélgettek egy kicsit majd bejelöl titeket Facebookon,(nyilván szimpatikus voltál neki)és visszajelölitek.(tegyük fel,olyan típus vagy,aki bárkivel szóba elegyedik,így számotokra semmi jelentősége nincs a dolognak)

Kezdeményeznétek további beszélgetést,vagy csak annyi lenne,hogy 1 ismerőssel több?

Logika szerint az olyat aki nem volt szimpatikus/nem jött be se kívülről se belülről azt nem jelöljük vissza se. Nálatok igazából ez hogy működik?Vagy azt várjátok,ha valaki bejelölt,akkor írjon is ő ha akar valamit?


Lehetőleg csak olyan válaszoljon,aki jártas a témában,és nem Facebook gyűlölő.



2013. jan. 26. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A dolog ott megbukott, hogy nem használom a facebookot.
2013. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én gyűlölöm a fészbukot.

De annak írok aki tetszik és érdekel.

2013. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ő jelölt be írjon is ő.
2013. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem,én jelöltem be:)
2013. jan. 26. 20:58
 5/5 anonim válasza:

Bár én utálom a facebook ot, de az első dolog az lehetne, hogy megtanuld egyedül kivenni a tamponod, és utána próbálkozhatsz komolyabb dolgokkal.

Valakinek más vélemény?

2013. jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!