Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akad meg mindig?

Miért akad meg mindig?

Figyelt kérdés

Az ismerkedés. Egy ideje ez történik. Eljutunk egy pontig és mintha elvágnák az érdeklődésem a lány felé, nem jut eszembe semmi több, amiről beszélhetünk. Mondjuk őket sem kell félteni, azért akad meg általában, mert rettentő zárkózottak még hetek múltán is. Ennyire hozzám nem illő emberekkel ismerkedem? Vagy a túl sok csalódás (régebben) kiölt belőlem minden lángot?


Különben vonzanak a nők, szeretem, ha a közelemben vannak, szeretem, ha a kedvelt lány beszámol a problémáiról és bízik bennem, de egyszerűen sosem találok olyat, aki beszélne is magáról, nem csak kérdezek, 1 szóban válaszol, megkérdezem mibaj, semmi, érdeklem-e, ja...



#ismerkedés #kommunikációs-zsákutca
2013. febr. 8. 20:52
 1/2 anonim válasza:
Lehet hogy csak idővel szeretne jobban bele avatni az életébe.
2013. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Türelmetlen lennék, mert pár hét elteltével elvárom, hogy ne 1-2 szavas "mondatokat" hányjon ide nekem? :/
2013. febr. 8. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!