Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A randiguru c. film bevezető...

A randiguru c. film bevezető monológjáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

tudom önmagában ez megint csak egy Hollywoodi mese na de mégis van benne némi igazság?


Nincs az a nő,

aki úgy kezdené a napot, hogy:


"Remélem, ma nem csavarják el a fejemet."

Helyette azt mondja:

"Szükségem van szabadságra",


vagy "kell egy kis mozgástér".


De a kedvencem:


"Most minden energiámat

a munkámba fektetem. "


Elhiszitek? Ő sem.


Tudjátok, miért?

Mert hazudik. Ez ilyen egyszerű.


Világos? Átver.


Dehogy vágyik szabadságra,

és épp elég mozgástere van.


Lehet, hogy munkamániás,


de mégis arra céloz: "Kopj le".


Esetleg: "Nyomulj jobban, te balfék."


Akkor most melyik?


Az emberi kommunikáció 60%-a testbeszéd.


Gesztusnyelv.


30% a hanghordozás.


Vagyis a mondanivalónk 90%-a...

nem a szánkból jön.


Egy ilyen helyes lány...

inkább blöfföl, minthogy megbántson. (blöfföl: azaz tesztel)


Nincs más választása, mert nem ismer.



2013. febr. 21. 18:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Ha közelítene, legalább megtudnám komolyan gondolja. Eleget szenvedtem már az életembe. Nincs kedvem csak úgy beadni a derekam. Pedig ha lehetne nagybetűkkel írnám ki neki, hogy már jó ideje odavagyok érte.

Mást mond az eszem és mást a szívem. Ilyen ügyekben pedig eléggé megtanított az élet, hogy kizárjam a szívem a döntésekből - legalább is szavakkal, a szemem sajnos eléggé ellenkezik, annak nem tudok parancsolni.

2013. febr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

"Vagyis a mondanivalónk 90%-a...

nem a szánkból jön. "



Most így remélem érted!

2013. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Itt a #18 én voltam és utaltam a Randiguru-ra

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__36..

2013. febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Kezdem kapizsgálni.
2013. febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ha akarod, mondatonként kifejtem. :) Én tisztán értem.
2013. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Igazából azt nem értem,h mi szükség az ilyen "megvezetésekre",tudom,h nagy jelentősége van a non-verbális kommunikációnak,a gond az,h a férfiak nagyrésze egy mukkot nem ért belőle.

Az egyértelmű szavakból értünk,nem töbn értelmű jelekből.

2013. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tévedés. A jelek nem többértelműek. Nagyon is egyértelműek. A szavak és a jelek nem függnek össze legfeljebb.


Ha maga a jelezés nem jelzi, hogy vonzódik X ---> Y-hoz, akkor ott valószínűleg nem valós érzelmekről van szó.


Hogy miért is csinálom így, arra nem tudnék pontos választ adni. (tudom, most sokan hülyének néznek)

2013. febr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én nem nézlek hülyének,csak érdekesnek,de sok nővel vagyok így.
2013. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Szerintem a baj azzal van, hogy a férfiak tényleg nehezen értik a nonverbális jeleket. Sokan meg se merik kockáztatni, hogy mélyen a kiszemelt nő szemébe nézzenek sokáig. (mondjuk az enyém az tud nagyon)

A másik probléma azon női társaim hibájából adódik, akik hülyítik a férfiak.


Szerintem a férfiak - ha értenének hozzá - nagyon könnyen (csúnya szóval élve:) tesztelhetnék, hogy a kiszemeltük szórakozik, avagy nem. Ennek egyszerű módja, ha mélyen a csaj szemébe néznek. Ha a lány félősen lesüti a szemét (fontos, hogy lesüti, nem pedig elnéz), akkor már félig-meddig elkönyvelhető, hogy tetszik a lánynak. Ha tartja a lány a szemkontaktust és rámosolyog és a lány vissza - akár több mp-ig - akkor pedig szerintem nyert ügye van, bármit mondjon a lány.


Sokan hülyeségnek tartják a szemezést, mert összekeverik a nézéssel, bámulással. Ezért fontos a gesztusnyelv. A másik a tükörkép. Amikor a kiszemelt ugyan úgy viselkedik (apróbb mozgásokat akaratlanul leutánoz).


Neked amúgy ilyen problémád van, hogy kitetted kérdésnek?

2013. febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Nekem?:D

Aha,csomószor nem tudom,h akar-e valamit a lány,mert semmi egyértelmű dolog nem utal rá.

Az pl. szerinted mit jelent,hogy hosszan a szemembe néz,én sem mosolygok,ő sem,félre sem nézünk,csak egymás szemébe?

2013. febr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!