Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet, hogy bejövős a lányokna...

Lehet, hogy bejövős a lányoknak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sok srác itt sír, hogy milyen lúzer meg hasonló és hogy nem olyan fajta, akiket bejelölnek a csajok facebookon. Rühellem a facebook ismerkedést, a 'face to face' (szemtől szembe) híve vagyok.


Átlagba hetente legalább egy lány bejelöl, de ezen a héten buliban voltam haverokkal-> 4 csaj jelölt be..


Sokan azt kérdezik, hogy 'Ki nem szarja le, hogy hány csaj jelöl be?!' A válaszom erre az, hogy én is leszarom, csak gondoltam megkérdezem, mert kiborító ez a sok magabizonytalan ember és több, mint vszínű, hogy mások is választ kapnak.


Köszi!



2013. márc. 9. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
mi a kérdés???
2013. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ki maradt az ige! :D *vagyok


'Lehet, hogy bejövős vagyok a lányoknál?'

2013. márc. 9. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel a faszbuk? Az nem jelent semmit!
2013. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
na így már érthetőbb..
2013. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha találkozok valakivel és dumáltunk akkor olyat is bejelölök akinek zacskós feje van

a facebook sz*rt sem ér,az hogy bejelölnek páran nem jelent semmit

2013. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen,bejössz a csajoknak,mert miért akarnának amúgy egyel több ismerőst?

Tudod,a neten könnyebb lenne,ha mernének is írni,nem csak bejelölni.Így akarják a tudtodra adni hogy találkoznának még veled,és hogy ha bejön neked,akkor írj neki te.

Én csaj vagyok,szoktam így bejelölgetni,igen,de nem fogok ráírni,szerintem egyértelmű a szándékom egy találkozás után,úgy hogy csak néhány,általa elmondott dolgot tudok róla.Meg akarom jobban ismerni és bejön,mint srác.Általában visszajelölnek,de nem írnak semmit,így nekem lejön hogy ok,ő semmit se akar tőlem,felejtős.Így legalább be se égettem magam.Érted a logikát,nem?

Egyébként,ha valakivel nem futsz össze minden nap,könnyebb a facebookon.

2013. márc. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mrs Diaz Krisztina válasza:
A facebook semmit nem jelent ;) Ha személyesen flörtölnének veled vagy rákérdeznéneek bármi konkrétra akkor jogosan gondolhatsz erre de addig ne viselkedj ilyen kisfiusan aki csak arra vágyik hogy azt hallja amit akar. Engem naponta minimum 20an bejelölnek , modell vagyok és még csak 9.es. Nem vagyok magamtól elszállva de számomra sem jelent semmit a face. Személyesen többször mondják a szemembe mint facen. De tudni kell , hogy nem szabad elszállnod magadtol. :)
2013. márc. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szállok el magamtól, csak kíváncsi vagyok. Ahogy így mondod élőben is sokan flörtölgetnek velem
2013. márc. 15. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!