Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy bejövök a...

Lehetséges, hogy bejövök a lánynak?

Figyelt kérdés

A tegnapi kérdésem volt ez:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Ma beszéltem a csajjal, tényleg nem volt sok időnk. Bemutatkoztunk egymásnak, mondta, hogy ezután legalább már tudni fogja, hogy kinek integet az utcán (!). Egyébként nem szokott integetni, szóval nem tudom, mit akart ezzel. Elég sokat mosolygott, meg párszor egymás szemébe néztünk, bár kicsit mintha mindketten zavarban lettünk volna. Nem tudom, hogyan tovább, én azt éreztem, hogy nem vagyunk teljesen közömbösek egymásnak, de lehet, hogy tévedek. Személyesen nem valószínű, hogy sokat fogunk tudni beszélni, max. továbbra is összefutunk az utcán pl. ebédidőben. Hogyan közeledhetnék hozzá? A randira hívást korainak érzem, amúgy is talán csak neten tudnánk beszélgetni, úgy meg ciki "udvarolni". Megköszönök minden értelmes, normális választ, akinek van valami jó ötlete, azt megkérném, hogy ossza meg velem. Köszi.



2013. márc. 14. 21:07
 1/6 fospuska ***** válasza:
45%
hívd meg kajálni,ha legközelebb osszefuttok ebédidőben. ha akkor nem is ér rá,talán lesz egy időpontod,vagy kapsz egy elérhetőséget. ki nem hagynám a helyedben.
2013. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez egy kis falu, ő valószínűleg általában a helyi menzán eszik, én meg itthon. :) Legfeljebb egy menzás kaját tudnék neki helyben fizetni... Ami még ciki lehet, hogy legtöbbször a kollégáival megy ebédelni, és előttük nem feltétlenül lennék annyira "bátor" egy ilyen jellegű elhívást illetően. Azért köszi a választ. :)
2013. márc. 14. 21:17
 3/6 fospuska ***** válasza:
akkor meg áruld el,hogy a rossebbe nem tudsz vele megismerkedni és találkozni...? :D azt hittem,legalább pest valamelyik irodanegyede,ahol a szomszéd szobában dolgozó sem ismeri a másikat.:)
2013. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem falubeli, ők korábban kezdenek és végeznek, mint mi, így max. délben találkozunk az utcán, de akkor se biztos. Olyankor meg a munkatársaival megy kajálni, nem egyedül. Most a két cég közös ügye hozott össze minket véletlenül. Gondoltam arra is, hogy elkérném a számát, de korainak tartottam. Mondjuk abban sem vagyok 100%-ig biztos, hogy tetszem neki.
2013. márc. 14. 21:24
 5/6 fospuska ***** válasza:
ne légy pupák. hétfőn telefonálj oda a másik céghez,kérd a lányt a telefonhoz és hívd meg egy kávéra-sütire,mittomén. annyit csak megér,hogy átkocsikázz 2 faluval arrébb és elvidd valahova. lehet,lesz olyan mákod,hogy fel se tudja venni,megadod a mobilszámod,hívjon vissza. slussz.
2013. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De ez így nem korai? Mármint hogy nem is volt ismerkedés, aztán rögtön elhívom valahová. Egyébként szerinted tetszhetek neki a fentiek alapján? Nem akarok kombinálni, de furcsa volt, hogy valamelyik nap keresett telefonon a munkahelyemen, mondta, hogy szüksége lenne papírokra, és hogy úgyis közel vagyunk egymáshoz, ne levelezgessünk, ezért bejön értük. Talán sejtette, hogy az vagyok, akivel az utcán össze szokott futni, vagy nem tudom, de ez olyan furcsán jött most ki.
2013. márc. 14. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!