Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejelöltem egy idegen srácot...

Bejelöltem egy idegen srácot facebookon ráírtam, duamlgattunk majd megkérdeztem tőle hogy hogy-hogy magyarorszagon vannak, de csak megnéte és nem válaszot. Mitcsinaljak?

Figyelt kérdés
ugy volt hogy megkérdezte orosz vagyok-e mondom hogy igen és hozzá tettem "látom te is , nem?' és erre irt oroszul pár mondatot aztan valaszoltam ra. és ezutan megkéreztem hogyhogy magyarorszagon vannak? megnézte de nem válaszolt rá! :( most akkor lekoppinott ?? vagy csak túl személyes és ezt nem az elején kellett volna feltennem neki? most hogyan irjak rá? irjak neki egyltalán? vagy hagyjam? a sráccal amugy 2 közös ismerősöm van én 16 vagyok ő meg 19 lesz juniusban

2013. márc. 20. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha személyes, akkor azt mondja, hogy erre most nem szeretne válaszolni és beszéltek másról. Így viszont ha nem halt szörnyet a gép előtt vagy nem kellett valamiért hirtelen lelépnie, akkor bunkó.
2013. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
most akkor te orosz vagy? vagy mi?:D
2013. márc. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem miért nem jelölnek be idegen lányok?Nincs is annyira sittes fejem a képemen.Egyszerűen nem értem.
2013. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi is úgy jöttünk össze, h bejelöltem a pasimat:D
2013. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Engem már több idegen lány is bejelölt. HOlland, szlovák, bolíviai, spanyol stb. De igazából azóta sem írtak rám, szóval fogalmam sincs minek jelöltek akkor meg be. :D
2013. márc. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mindenkinek külön válaszoltam üzenetben :))
2013. márc. 21. 14:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem is válaszoltál.
2013. márc. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!