Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék ismerkedni,...

Hogyan tudnék ismerkedni, pasizni?

Figyelt kérdés

Mindenki mondja, hogy a nőknek milyen könnyű, de egyáltalán nem látom ezt így.


21 éves vagyok és lövésem sincs, hogyan ismerkedjek.

A külsőmmel nincs gond, jobb alakom van, mint egy körülrajongott cicababának, csinosan öltözködöm, adok magamra, fejre sem vagyok csúnya. Szóval a probléma nem itt van szerintem.


Még csak azt sem lehet mondani, hogy otthonülő lennék, mert egyáltalán nem így van. Levelezőn tanulok, dolgozok, gyerekkorom óta tagja vagyok egy sportegyesületnek, konditerembe, előadásokra járok. Van két barátnőm és két fiú barátom (egyik meleg, másik foglalt). Velük néha eljárkálok koktélozni meg ide-oda, de ennyi. A társasági életem ki is merül ezekben és a sportban. Bulizni nem járok, nem is vonz és a jelenlegi életmódom nem is engedné. Szóval elég kevés ismerősöm van, nem vagyok éppen társasági ember.

Interneten nem akarok ismerkedni, mert ritkán jutok a gép elé. Nem tudnék órákig chatelni, levelezni (ezért ne is írjatok privátot).


Mi a teendő szerintetek?



2013. márc. 25. 21:13
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
Találkozzunk!
2013. márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
hány éves kor a határ nálad?
2013. márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ittvagyok, megtalaltal

! :DD


amugy... "van ket fiu baratom (Egyik meleg masik foglalt)" hat ez eleg szerencsetlen helyzet, ha meg bulizni se jarsz akkor tenyleg nemtudom hogy akarod

munkahelyeden esetleg?

2013. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Se privát, se net, a szokásaid leírtad. Ezek utána tanácsom semmi. Élj, aztán vagy az utadba kerül vagy nem.

Én 35 F vagyok, és még nem került utamba, ez van, ezzel a leosztással kell játszani.

2013. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Munkahely? 3 emberrel dolgozom együtt, szóval felejtős. :D
2013. márc. 25. 21:18
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is abban bízom, hogy majd jön valaki...
2013. márc. 25. 21:21
 7/14 anonim ***** válasza:

Akár itt is ismerkedhetsz,de sok a pancser...

Mondjuk járj el otthonról.

2013. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Így elég nehéz lesz. Biztosan megkapom majd a lepontozást, de erős a gyanúm, hogy bármilyen ötlettel állnánk elő, te megmagyaráznád, hogy az miért nem. Gondolom, a legnagyobb probléma ott van, hogy nem mutatod meg az értékeidet senkinek. Oké, hogy eljársz ide-oda, de ha pl. kuka módra ülsz mindenütt, semmilyen megnyilvánulásod sincs, nem tudod eladni magad, és várod a sült galambot, akkor ezer előadásra is eljárhatsz, semmi értelme se lesz. "Majd jön valaki..." Jó, és ha kisegérként elbújsz a sarokban, akkor mégis honnan a francból vesznek majd észre téged? Elárulom: sehonnan. Nem fog bekopogtatni az ajtódon a szőke herceg, ha még azt se tudja, hogy egyáltalán a világon vagy.
2013. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

hat ha nem jarsz sehova es nem is csinalsz semmit akkor nem lesz senkid.... ez ilyen egyszeru

munkahelyet azert emlitettem, mert csak dolgozol valakikkel, ha mar ennyire elfoglalt vagy :D

de ha ez se jon be akkor tenyleg nem maradt mas hatra, ha olyan szep es okod es kedves es aranyos vagy mint en, akkor ismerkedj meg velem ! : D

2013. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem akarok mindent megmagyarázni, de tény, hogy elég kötöttek a napjaim, amit igazából nem is bánok, mert szeretem a sulim, a munkám, a hobbijaimat.

Még csak kukának sem mondanám magam, de hát ismeretlenül hogyan közeledjek bárki felé is, vagy bárki hozzám?

2013. márc. 25. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!