Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ítélnek el első ránézésr...

Miért ítélnek el első ránézésre? Tényleg ilyen nagy bajban vagyok?

Figyelt kérdés

Soha nem bántottam senkit, nem is mondtam olyat, és tiszteletben tartottam mindenkit (amíg ez kölcsönös volt), mégis totál átnéznek rajtam, senkit nem érdeklek.

Tudom, hogy vannak szépséghibáim (rengeteg) de én már megbékéltem vele és különösen nem is érdekel, mert javítani nem tudok rajta.


Most még nincs emiatt rossz érzésem, vagy hiányérzetem (pontosabban csak nagyon minimális) de később egyre erősebb lesz és félek, hogy ez nem fog változni.


Lehet, h csak én vagyok túl pesszimista, de már néhány éve is azt mondták rólam (pedig kívülről ugyanilyen voltam) hogy "14 éves koromtól az én időm jön, mert..."


Most 15 vagyok, de a helyzet tán rosszabb mint 1-2 éve.

(15/F)



2013. ápr. 1. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
hol a kép :?
2013. ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De ki itél el Téged? :D:D


-szerintem semmi baj nincs.. a lányoknak nem is az számít, hogy hogy nézel ki, hanem az, hogy mi van ott belül, hidd el :)) !!


:P:P 15/L

2013. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1) Nem akarom, h kép alapján ítéljenek, eddig is ez volt csak "élesben". Kép alapján nem fogsz megismerni, legfeljebb előre ítélkezni.

2) Jó volna ha így volna, de akiket én ismerek, azoknál sajna vagy nincs így, vagy én nem tudom mi van, de sokszor inkább csak próbálnak kihasználni emiatt - szerencsére kevesebb sikerrel.

Ugyanis azt nem hagyom, hogy bárki fölém kerekedjen vagy megvezessen, persze érdekel mások véleménye, szoktam kérni tanácsot és gyakran meg is fogadom, de azért hülyét nem lehet csinálni belőlem - majd én csinálok magamból, ha kell.

2013. ápr. 1. 16:39
 4/5 anonim válasza:
Ne foglalkozz azzal, hogy ki hogyan ítél meg, a lényeg, hogy a saját önértékelésed legyen rendben, s később mások is értékelni fognak. Fontos, hogy fejleszd magad, legyél magaddal szemben igényes, művelődj, törődj a külsőddel is (ápoltság, öltözködés). Ne siess, én már 70 éves vagyok, és hasonló kamaszkori problémáim voltak, de felnőttként nagyon sikeres és elégedett ember lettem.
2013. aug. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előbb sajàt magaddal kell megbèkèlned, próbàlj egy kis önbizalmat teremteni magadban. Èn 23/F vagyok nekem is voltak ès mèg akadnak problèmàim a ebben a zűrös èletben de kikell küszöbölni őket!
2013. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!