Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A barátkeresés szórólappal...

A barátkeresés szórólappal működhet?

Figyelt kérdés

comedycentral-hu.mtvnimages.com/images/articles/vicces-aprok-91.jpg

Ilyen, letéphető formában kiragasztva néhány helyre. Szöveg kb. ennyi lenne: Ismerkednék/barátkoznék, nem, életkor és valamilyen elérhetőség. Tegyük fel, hogy nincsenek barátaid. Keresnél vagy hátsó szándékot sejtenél mögötte?



2013. ápr. 9. 00:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hé kérdező! Miért nem válaszolsz nekem is..?

Kérdeztem hogy mi az érdeklődési köröd


Esetleg privátban írhatnál magadról 1-2 sort. Rendben van?

Aztán ne félj, nem akarlak eladni ;)

2013. ápr. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#10 - Legalább 2 éve azon vagyok. Ha budapesti lennék, valószínűleg lennének már barátaim. De sajnos nem ott lakok és ezen egyhamar változtatni sem tudok. Nekem találkozás, együtt töltött idő, közös élmények miatt lenne barátság a barátság, nem pedig csak a levelezés miatt. Az utóbbi jól kiegészíti az előbbit, de nem helyettesíti.
2013. ápr. 9. 01:36
 13/15 A kérdező kommentje:
#2 és most #11 - Válaszoltam. Az tény, hogy nem minden kérdésre, de válaszoltam az előző kommentben. Férfi vagyok, főként a műszaki dolgok érdekelnek. Szeretek még barkácsolani is. Korombeli (22) lány barátot, a férfiakkal nem jövök ki jól. A mai napig feszült vagyok ha férfival kell beszélnem, nem érzem jól magam csak férfiak társaságában.
2013. ápr. 9. 01:46
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy te meleg? Nem leszólásként, komolyan kérdezem. Nekem valahogy furcsa, hogy valakinek x év suli alatt nem lettek haverjai és nem szeret azonos neműek között lenni. Egy haveri sörözésnél eleve nincs is jobb. :D

25/F

2013. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14 - Nem vagyok meleg. Engem nem izgat a sörözés, valahogy idegenkedek az egésztől.
2013. ápr. 9. 13:56
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!