Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnak a lányok az 1....

Hogy tudnak a lányok az 1. jött-ment fiúra rögtön rámozdulni, mikor még nem is ismerik, csak kívülről álomszerűen néz ki?

Figyelt kérdés

Nekem is megtetszhet elsőre egy lány, de az nem jelenti azt, h kell is, mert mondjuk a stílusa meg nem tetszik, vagy én nem jövök be, vagy bármi más...

Ennyit számít a belső a lányoknál (semmit)??



2013. máj. 7. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanúgy, ahogy a srácok is képesek rámozdulni egy álomkülsővel rendelkező lányra. Nabumm.

Nem vagyunk egyformák...erről hallottál már?

2013. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

Mert felszínes r*banc az összes, azért. Szokj hozzá ez van!


Persze most lesz itt oltás, hogy de nem is igaz, belső értékek, blabla bezzeg ők nem, az ő csávójuk ronda (holott NAGYON NEM), meg hogy milyen köcsög vagy. Én meg pláne.

2013. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Azért mert álomszerűen néz ki.:)) Egyébként attól,hogy meg akarom szerezni a külsőleg tökéletes pasit, ha megismerem és nem olyan,amilyennek képzeltem,akkor nem jövünk össze. Ennyi. Számít a belső is, igenis sokat, de a külső vonzalom is kell hozzá, h meg akarjam ismerni az illetőt.
2013. máj. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%

3


Ergo a külsőnek IS és belsőnek IS tökéletesnek kell lennie.


Ugye milyen egyszerű az ember dolga manapság?

2013. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a fiúkra inkább jellemző.
2013. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a nők efféle megtévesztő ösztöneik révén még közelebb állnak az állatias világhoz
2013. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Már évek óta azzal az "első jött-ment fiúval" vagyok együtt, akire rámozdultam, eljutottunk addig, hogy menyasszony vagyok. :)

Valakinek van érzéke hozzá, hogy kire kell rámozdulni, valakinek nem. (pedig erőlteti, amit nem kéne) :)

2013. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Mert a jó külső vonzó. The End.
2013. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én őszintén nem tudom, mert én olyanra se merek ráírni, aki már 4 éve a Szerelmem és tudom, hogy ha még csak barátilag is, de kedvel engem.
2013. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

azert mert a szep kulso apoltsagot, akaraterot, kiegyensulyozottsagos, magabiztossagot, igenyesseget, ertelmesseget(rajott hogy az emberek a kulsot nezik eloszor) jelent.

mikozbe a koverseg es a rondasag igenytelenseget, akaratgyengeseget, primitivseget es bizonytalansagot szul, ami pedig frusztraltsagot es rosszindulatot feltekenyseg formajaban..roviden ennyi.

2013. máj. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!