Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatnék egy ilyen...

Hol találhatnék egy ilyen lányt? Létezik?

Figyelt kérdés

Jövőt illetően van elképzelése, tudja mit akar. Nem a buli az első szempont neki. Fontos neki a család és ha kapcsolatban él akkor a párja az első. Megértő, lehet rá számítani, bármiről legyen szó.

22/F



2013. máj. 14. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen lány van.Hogy hol azt nem tudom.De bárhol összeakadhatsz ilyen lánnyal
2013. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok :D nem nem csak viccelek :) sajnos szerintem egy szempont mindig hiányozni fog. Személyem szerint én elképzelni se tudom mit akarok a jövőben. Vagyis tudom csak konkrétan nem. :D
2013. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem, nem létezik ilyen. Efféle nők csak az elvont utópiák lakói lehetnek valóságosak semmi esetre sem. Te nagyon buta vagy 22 éves létedre. Miért teszel fel ilyen kérdéseket?
2013. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2. Nem kell konkrét jövőterv meg hasonlók, csak azért valami terve, elképzelése legyen...


3. Lehet engem hozott össze a sors olyan lányokkal akikkel nem tudnám elképzelni a jövőm.

2013. máj. 14. 19:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz lehet neked! Képzeld el, hogy ezeket a tulajdonságokat keresed és le maradsz az összes többi lányról. Olyan az esélyed, mint ha hatos lottóznál.

Hat elvárás együtt! Elég kicsi az esélyed. Ilyen alapon akár lottózhatsz is. Szerintem mondj le az elvásásokról és keress egy szimpi kislányt, akivel össze tudsz jönni és élvezzétek az életet.

2013. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha nekem lesz barátom, akkor sose ő lesz az első. Mégis milyen alapon legyen ő az első? Mi van a családommal, a barátaimmal, a tanulással? Mert ugye tudom mit akarok, ahhoz pedig tanulni kell.

Szóval én ki vagyok lőve. Nekem nem te lennél az első. Az összes többi stimmel amúgy.

21L

2013. máj. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
én még mindig azt mondom, hogy felállítani egy kategóriát nem érdemes és nem szabad, mert akkor csak arra fogsz koncentrálni és az értékeket nem veszed észre..ezt nekem belülről kell érezni, hogy jéé ő az..Nem szabad elfelejteni, hogy senki sem tökéletes mindenkinek vannak rossz tulajdonságai és azt én döntöm el, hogy elfogadom-e vagy sem, ha igen akkor türelmes vagyok a másikkal és nem próbálom megváltoztatni.
2013. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pont ma reggel láttam egy ilyen lányt itt a Gyakorikérdéseken ő pedig attól tartott,hogy ilyen hozzá állással elriasztja a fiúkat.
2013. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Biztos,hogy létezik! Én pl. 16 vagyok, és vannak életcéljaim, és gondolkodom a jövőmön! :) De persze hozzád még fiatal, szóval... :) De én nagyjából megfelelek az elvártaknak! :) Remélem megtalálod,akit keresel! :)
2013. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én ilyen vagyok, sosw kellettem a pasiknak. Magas, vékony, hosszù szőke haj, kívülről mindenki ezt látta. Sose értékeltek a pasik.. Szóval a kérdés visszafele is igaz! :) Na de a lényeg: igenis vam ilyen lány, és meg is fogod találni. És ha valakit szeretünk, komolyan, igazán, akkor soha de soha nem lesz fontosabb ő nála! Én végül megtaláltam életem párját, most fogunk összeházasodni, és a jegyesoktatáson a katolikus tanitás kimondja, hogy az első a párod!! ;-)
2013. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!