Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti járnátok velem?

Lányok, ti járnátok velem?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, és szűz, a külsőm sem annyira nagy szám. De van itt olyan lány, akinek esetleg bejöhetek? :)

2013. máj. 16. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26 évesen annyi eszed van-a kérdésed alapján-,mint két szál sültkrumplinak. komolyan értelmes választ vársz erre a nagggyooon konkrét kérdésre?
2013. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Esélytelen, te is csak megcsalnál, mert egy mocskos féreg vagy


22/l

2013. máj. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2: Köszönöm az általánosítást, de én sosem csalnálak meg, sőt a tenyeremen hordoználak :)
2013. máj. 16. 19:39
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

Úristen te műsodik válaszoló 22/L te ma nagyon pipa vagy.

Ki bántotta meg a pici szíved ki törte össze?

Vagy már többen? Mert ha többen te is elgondolkodhatnál h benned is van hiba.

2013. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajnos egyet kell, hogy értsek a kedves 1. válaszolóval.

Jól elhúztad a mondanivalódat a külső/belső tulajdonságaidat illetően, kérdező:D

2013. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
szerezz sok pénzt és szerintem még megan fox is összejön veled xd
2013. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Külső: alacsony vagyok, dagadt és hát arcra sem a legszebb, de legalább nem kopaszodom. Főleg ingekben járok nyáron vászonnadrággal, mert farmerem az nem nagyon van.


Belső: Elvileg a jófiúság megtestesítője vagyok, annak minden előnyével (kedvesség), és hátrányával. Mondták már rám, hogy intelligens is vagyok, elvileg humorom is van. Viszont eléggé önbizalom-hiányos vagyok a sok visszautasítás miatt.

2013. máj. 16. 19:43
 8/11 anonim ***** válasza:
"Nem hiszem. Tudod a főnök nem igazán volt elhalva a legutóbbi akcióidtól.Először eltűnik a kokó. Aztán rákenitek Paulra, aztán Clarice kirepül a harmincadikról. Hát b@szhatod! Ez túl figyelemfelkeltő! Az pedig sz@r az üzletnek! Nagyon sz@r!" Ez melyik filmben volt? :)
2013. máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5000 ért szemétégetőn te jobban jársz vagy kereshetsz 1 ogrét , de normális lányt még nem láttam csoró dagadt emberrel.
2013. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
es akk milyen a kuslod?? :D lehet aza baj vs nem lehetsz valami szepseg :DD
2013. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!