Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti tényleg hisztek ebben a...

Ti tényleg hisztek ebben a kasztrendszer maszlagban? Vagy csak szerintem egy értelmetlen baromság?

Figyelt kérdés
Szerintem nem kell egy párnak külsőleg meg belsőleg teljesen egyezniük, és ezzel egyes személyeket eltántorítani az ismerkedéstől.
2013. máj. 17. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem
2013. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
miért kéne teljesen egyezniük? Eleve nincs is két egyforma ember. Ami fontos egy hosszú tartós kapcsolatban/házasságban hogy a jövőkép egyezzen. (tervekről, család alapításról stb) Ami még gond szokott lenni ha mondjuk az egyik fél otthon ülős a másik eljárós bulizós. Ezeken kivül igenis kell egyezni. Igy egészitik ki egymást a felek. Én pl nagyon sok midnenben különbözök a férjemtől (amiket irtam azok egyeznek). Viszont nagyon jól kiegészitjük egymást. Pont a másiknak az az erössége ami a másiknak a gyengéje.
2013. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi: ezeken kivül kell -különbözni-
2013. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van egy csomó dolog, amiben nem árt, ha hasonlóak (nem teljesen egyezőek, csak hasonlóak). Képzettség, intelligencia, anyagiak, célok, libidó. De sok dolgot meg lehet oldani kompromisszumokkal. Csak azt a határt nehéz megszabni, hogy mi már a "túl sok kompromisszum".
2013. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát igen kompromisszum nélkül nincs boldog tartós kapcsolat.
2013. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
egyáltalán nem maszlag szerintem
2013. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mit értesz kasztrendszer alatt?
2013. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nem én hoztam be ezt a kifejezést csak sokat lehet hallani erről, ami szerintem azért hülyeség, mert miért ne lehetne egy olyan emberrel ismerkedni aki kissé eltér a másik stílusától vagy az öltözködésétől. Esetleg a világszemlétetűk is eltér.
2013. máj. 22. 21:13
 9/9 anonim ***** válasza:

de itt sztem nem stílusról meg öltözködésről van szó konkrétan, hanem egy egész életvitelről és felfogásról.

Nézd, én magam is megtapasztaltam, hogy egy előkelő budai családnak még csak a közelébe se férkőzhet egy "pesti proli". Először én is nagyképűségnek gondoltam, de aztán személyesen meggyőződtem az ezer és ezer különbségről, és nem tartom csodának, hogy aztán annyira zártak az elitebb körök, hogy teljesen képtelen ötlet oda külsősnek bekerülni. és ez nem annyira öltözködés kérdése, mert nyilván strandpapucsban is ugyanez a helyzet.

Igen sok budai fiatallal (!!!) beszéltem, és milyen érdekes, fiatal koruk ellenére már bennük van, hogy még csak nem is szívesen mennek át a "pesti proli" oldalra, nemhogy ismerkedjenek.

Tehát ha erre gondolsz, akkor bíz van benne sok igazság!

2013. máj. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!