Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 25+ Férfiak, lányok! Szükségem...

25+ Férfiak, lányok! Szükségem lenne tanácsra!?

Figyelt kérdés

Adott egy 27 éves férfi, akivel ismerjük egymást, de nem feltétlenül szoktunk beszélgetni, max, mosolygunk, meg köszönünk egymásnak! Jelenleg nincs barátnője, hogyan kerülhetnék hozzá közelebb, hogy ne vegye tolakodásnak, nyomulásnak, meg sajnos inkább a csendesebb, szerényebb típus vagyok. De nem vagyunk közömbösek egymás iránt.

És 6 km-re lakunk egymástól!


22L


2013. máj. 17. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Tedd meg az első lépést, közelítsd meg 5 km-re!
2013. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elhívod sétálni. Talán nem ijed meg.
2013. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. ne magadból indulj már ki, mert nem mindenki ekkora paraszt!
2013. máj. 17. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát az én tanácsom egy kis huncutság ha vevő vagy rá. Roncs el otthon valamit lazíts ki valamit vagy a kocsidban csinálj olyat amit "nem tudsz megcsinálni" gondolom dolgoztok. Hívd el meló után hogy nem tudná -e megnézni nem baj ha nem tudja megcsinálni csak nézze meg. Mondjuk egy villanykörtét kéne kicserélni mert neked tériszonyod van stb.. Miközben ő szerel addig beszélgettek. Főzöl neki egy kv-t vagy üdítőt vagy stb. Bár mennyire is vissza húzódó vagy ebből a helyzetből szerintem már te is kitudsz hozni valamit. Sok sikert. Tudom hogy nem vagyok 25+ de nekem ezek jutottak elsőre eszembe.

23/F

2013. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

17:56 nem rád vonatkozik a kommentem, de volt egy másik válaszoló is... :)


17:59 köszönöm a tanácsot! :)

2013. máj. 17. 18:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen remélem tudtam segíteni.

23/F

2013. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!