Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy az, amit...

Lehetséges, hogy az, amit sokan köztük én is hatalmas előnynek gondoltam, valójában inkább hátrány, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sokáig úgy gondoltam meg folyton hallottam másoktól is, hogy de jó már nekem, hogy egy hatalmas nagy városban van lehetőségesm csajozni (Debrecenben), de igazából ma már inkább hátránynak érzem ezt és szívesebben ismerkednék falusi vagy valami kisvárosi lányokkal. Tapasztalataim szerint a nagyvárosi csajok igényei magasabbak, jobban válogathatnak fiúk terén, jobban igénylik a luxus, kényelmes életet (ájfon, kocsikázás, nyarlások) ráadásul elég zárkózottak is, sietnek folyton, bizalmatlanabbak.

Igazából én megelégednék egy aranyos, kedves, átlagos külsejű, de jellemre rendes, megértő, kedves, hűséges, értelmes, normális barátnővel is, sok szép lány van egy nagyvárosban, de nekem már sokszor túlságosan is szépek, túl sok, nincs nekem ekkora igényem, túl tökélyek külsőre, viszont jellemre meg messze nem azt adják, amire vágyom, tisztelet a ritka kivételnek. Na és ti hogy látjátok ezt?



2013. máj. 17. 23:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
itt a magányos debreceni sráááác,óóó je!
2013. máj. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Leírtad az összes gondolatom, Cimbora.

Üdv Budapestről ;)

2013. máj. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem település függő. Mindenhol megtalálható a szép külső, satnya belső, hatalmas igények.


Én kisvárosból jövök, de ott is vannak ebből mintapéldányok, mint ahogy falún is elég sok lány akarja magát Dívának kikiáltani a legmárkásabb ruhákkal és kütyükkel.


Én sok sikert kívánok, de illúzióid ne legyenek.

2013. máj. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Akkor nem adott a feladat? Meg kell keresni a ritka kivételeket.
2013. máj. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

végülis nem mondasz hülyeséget mert tényleg rengeteg gyönyörű fiatal lány van, de jellemre a legtöbbje semmit sem ér! a többségük nagyon buta, primitív, ízléstelen és annyi az ambíciója, hogy találjon egy gazdag palit akin élősködhet...

ha felmész egy társkeresőre az rogyásig van gyönyörű lányokkal, addig amíg meg nem szólalnak addig bizony csábítóak is...

2013. máj. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 The Other ***** válasza:

Minden héten leírom: Debrecen el van átkozva. Minden fiú/férfi meneküljön onnan!

Van a GYK-n olyan, aki debreceni és "bejött" neki az élet?

Nincs!

2013. máj. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én is debreceni vagyok így megtudom erősíteni azt amit a kérdező mond


A debreceni csajok többsége hihetetlenül buta és felszínes.Nem lehet velük normálisan elbeszélgetni mert annyira ostobák hogy az valami hihetetlen


Velük ellentétben a más városokban lévő csajok sokkal értelmesebbek és nagyon szimpatikusak,barátságosak.Jobban megérte nekem az a pár távkapcsolat más városból mint itt Debrecenben


Még a haverjaim is mondták hogy más városban jobb szórakozni mert ott normális csajok vannak a debreceni csajokkal ellentétben.Ezt saját magam is megtapasztaltam,hiszen én is voltam másik városban szórakozni,az ottani lányok sokkal barátságosabbak


Úgyhogy igaza van a kérdezőnek,ez a város tényleg el van átkozva és tele van borzalmasan buta és felszínes libákkal.Aki itt talál egy normálisat az szerencsésnek mondhatja magát

2013. máj. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nemrég azzal kapcsolatban írtam az általánosítás, meg a panelekben gondolkodás problematikájáról, hogy néhány srác váltig állította, hogy a külföldi csajok sokkal aranyosabbak, mint az itthoniak. Ez a Debrecen-fóbia ugyanaz, csak pepitában, úgyhogy bemásolom, amit arról írtam:


"Felesleges ilyen sztereotípiákat felállítani, hogy a magyar lányok bunkók, a külföldiek meg kedvesek, mert nem így van. Ugyanúgy vannak kedves lányok itthon is. Másrészt eleve a helyzet torzítja a képet: akivel eljutsz odáig (külföldi lány), hogy webcamen beszélgessetek, az nyilván egy nyitott személyiség, jobb a szociális érzéke. Ha személyesen leszólítasz egy magyar lányt, annak nem biztos. Más országokban is ugyanolyan sokfélék az emberek - férfiak, nők egyaránt - mint itthon.

De ha elkezdtek általánosításban, panelekben gondolkodni, akkor az agyatok rááll egy bizonyos tézisre. Például a vékony, alacsony srác, akinek emiatt kisebbségi komplexusa van, és meggyőzi magát, hogy a jó nők csak a magas kigyúrt fazonokkal állnak szóba, elkezd mindenütt magas, kigyúrt fazonokat látni, csinos lányokkal. Az agya a panel miatt torzít: a pasit is magasabbnak látja, és a lányt is csinosabbnak. Csak annyit kellene tennie, hogy pár napig kényszeríteni az agyát, hogy olyan alacsony pasikra koncentráljon, akik csinos lánnyal vannak - ilyen is van bőven. És akkor ő is rájönne, hogy a korábbi panel marhaság. Az egész arról szól, hogy a gondolataink meghatározzák, hogy mit észlelünk a világból és hogyan."

2013. máj. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Te aztán biztosan ismered a debreceni lányokat...Fogalmad sincs hogy mennyire kritikus az itteni helyzet


Ha nem tapasztaltam volna ezt akkor nem írnék ilyet.Máshol is vannak ütődött lányok de itt túlnyomó többségben vannak

2013. máj. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
hát Debrecen sem kicsi, de nem hiszem az összes lány ilyen, ez megont egy általánosítás, keresgéljél, szerintem nem jó helyen teszed N
2013. máj. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!