Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy az, amit...

Lehetséges, hogy az, amit sokan köztük én is hatalmas előnynek gondoltam, valójában inkább hátrány, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sokáig úgy gondoltam meg folyton hallottam másoktól is, hogy de jó már nekem, hogy egy hatalmas nagy városban van lehetőségesm csajozni (Debrecenben), de igazából ma már inkább hátránynak érzem ezt és szívesebben ismerkednék falusi vagy valami kisvárosi lányokkal. Tapasztalataim szerint a nagyvárosi csajok igényei magasabbak, jobban válogathatnak fiúk terén, jobban igénylik a luxus, kényelmes életet (ájfon, kocsikázás, nyarlások) ráadásul elég zárkózottak is, sietnek folyton, bizalmatlanabbak.

Igazából én megelégednék egy aranyos, kedves, átlagos külsejű, de jellemre rendes, megértő, kedves, hűséges, értelmes, normális barátnővel is, sok szép lány van egy nagyvárosban, de nekem már sokszor túlságosan is szépek, túl sok, nincs nekem ekkora igényem, túl tökélyek külsőre, viszont jellemre meg messze nem azt adják, amire vágyom, tisztelet a ritka kivételnek. Na és ti hogy látjátok ezt?



2013. máj. 17. 23:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ott is ugyanolyan sokfélék a lányok, mint mindenhol máshol. Az egyetemista korosztályban meg szerintem pláne, elvégre az ország minden részéről kerülnek oda. Szóval nem veszem be ezt az újabb önsajnáló maszlagot.
2013. máj. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Minden évben új lányok jönnek az egyetemre, kizártnak tartom, hogy ne legyen közöttük értelmes és csinos. Szerintem egyes gólyácskák nagyra értékelnék a segítséget, amikor egy teljesen ismeretlen helyre kerülnek, távol mindenkitől, akit ismertek. Tény, hogy nem ismerem az ottani helyzetet, de biztosan vannak olyanok, akik nem butuska libuska fóbiában szenvednek, szerintem érdemes tovább folytatni a keresést, mert ha feladjátok tuti nem jön össze semmi. lehet, hogy már nem a fiatal gólyákat felszedő korszakotokat élitek, de akkor is számtalan lehetőség nyílik arra, hogy megismerjetek másokat. Szerintem az veszít igazán az élet bármely területén, aki feladja. Sokszor hajlamosak vagyunk a környezetünket hibáztatni, amikor velünk van valami probléma. Ha körülöttünk minden csaj beképzelt, buta liba, akkor valószínűleg abban az emberben van a hiba, aki ilyen kijelentéseket tesz. ha nem tetszik Debrecen, akkor költözzetek el onnan, ha így sem oldódnak meg a problémák, akkor valószínűleg nem a környezet volt a hibás, hanem ti. ha még egyetemre jártok akkor próbáljátok meg kibírni azt a pár évet, ami még hátra van. Az egy tök jó dolog ha valaki észreveszi, hogy valami számára nem megfelelő, de a második nagy lépés, ami megjegyzem sokkal nehezebb, mint siránkozni, ha megváltoztatjuk a zavaró tényezőt.
2013. máj. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
és mi van ha inkább a fiatal magyar lányokkal van a baj és nem csak a debreceniekkel?!
2013. máj. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

1.most komolyan egy 200 ezres varos szamit hatalmasnak?:D

2. lehet hogy nem a csajokban van a hiba hanem a fiukban, akik itt sirnak gyakorin, semmi jellemuk es ferfiassaguk sincsen.ez olyan mintha egy 160centis kover ronda fiu sirna hogy miert nem jon ossze vele megan fox..nem is tudom..-.-

2013. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
csak úgy megsúgom nektek lúzerek, hogy a debreceni iskolákba rengeteg faluról, tanyáról bejáró csaj van, sőt, olyanból is van rengeteg, aki faluból költözött oda
2013. máj. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
55%
Pontosan! A debreceni lányok jó része nem debreceni!! Ennyi lúzert mint aki itt van, nem igaz. A lányok ugyanarra vágynak mint régen, romantikára, szerelemre, lovagias férfiakra, csak mivel ezt sokan nem tudjátok megadni, előítéleteket kreáltok, hogy csak a pénz kell nekik, és ezzel el is intéztétek, hogy nem bennetek van a hiba.
2013. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
utolso nem tudok eleg zoldkezet adni.:D
2013. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!