Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A Férfiak átlaga tényleg...

A Férfiak átlaga tényleg tudja hogy kell csajozni, mi kell a nőnek, friendzóna és társai vagy csak okoskodnak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 00:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Akkor én nem vagyok benne az átlagban.
2013. máj. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nekem sokszor az az érzésem hogy férfiként gondolkodnak a pasik, ami nem csoda és azt a gondolkodást akarják ráhúzni a nőkre.
2013. máj. 20. 00:55
 3/23 anonim ***** válasza:
Dehogy tudják. A Mex vagy ki is ott okoskodik, közben nézd meg milyen volt külsőre előtte és utána. Átváltozott egy parti páwáwá és úgy lettek barátnői, ennyi. Rá se lehet ismerni. Közben azt hiszi, a kis trükkjei váltak be. Egyszerűen jobb külsőt alakított ki, erről van szó.
2013. máj. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Itt most a gyakoris pasikról beszélsz?
2013. máj. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
én nem tudok egyáltalán
2013. máj. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
itteniekről is, igen, de az életben is. Haverom is mindig mondja, mi kell a nőknek, ez kell, az kell stb
2013. máj. 20. 01:00
 7/23 anonim ***** válasza:
A gyakoris pasik ahogy észrevettem néhány közhelyet ismételgetnek. Mikor mit.
2013. máj. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Általában az ilyen igazi pasis pasikra gondolok, akik szövegelnek, hogy mi kell egy nőnek, mire buknak stb....
2013. máj. 20. 01:02
 9/23 anonim ***** válasza:

6. Igen, és általában a valósággal köszönőviszonyban sincs, hogy mi "kell" a nőknek.


Elmesélem, haverom és egyik barátnőm a múltkor jött össze. Egymást nem ismerték előtte. Barátnőm munkatárs. Haverom... meg unokatesóm barátja.


Munkatárs csajszi keres 600 ezret, ezt haver nem tudta. Audija van, ezt se tudta.


Közös buliba megyünk, haver odamegy a csajhoz, persze kihívja sétálni, elmennek a jó kocsija előtt. Eldicsekszik, hogy majd 300-at keres, nemsokára vezető lesz (barátnőm már most vezető).


Szépen összejönnek, elkezdenek találkozgatni (mivel a nők nem dicsekszenek, a barátnőmről annyit tudni, hol dolgozik).


Hallom hétvégén, haver nagyban mondja, ugye, ez kell a nőknek? Ezt a szép nőt is hogy megfogta az "egzisztenciájával"! :DDD Hát, ne tudjátok meg, hogy nevettem. :)

2013. máj. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Egyébként azzal fogta meg, hogy szép a szeme, helyes és jó a teste, továbbá humoros (barátnőm legalábbis ezekről áradozott, arra nem is emlékezett, mit mondott, mennyit keres. :)
2013. máj. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!