Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális, ha ezek után belefár...

Normális, ha ezek után belefáradtam a csajozásba és kicsit dühös is vagyok már?

Figyelt kérdés

A nekem tetsző csajok közül folyton ebbe a két esetbe bukkanok.


1. Nem foglalt, de buta, felszínes, utálatos, kigúnyol


2. Kedves, értelmes, normális, szép, viszont van pasija (nem a kamuzósról beszélek, hanem, akik adnak elérhetőséget és ott vannak a közös képek a fiújával, van már tapasztalatom a kamuzós amúgy is hamar felismerem)


2013. máj. 20. 13:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

És még is miért vagy ideges?Ezért?

Vannak ilyenek.Nem kell feladni.

2013. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nem. Mindig próbákozni kell, ha csak nem akarsz egyedül meghalni.

Én mindig valami elmebeteg csajt fogok ki.

2013. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem szabad feladni..
2013. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Én meg azt veszem észre, hogy az igazán jó pasik vagy melegek, vagy foglaltak. Kicsit dühös is vagyok már.
2013. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
Nem tudom, hogy mennyire normális de én is pont így vagyok a férfiakkal.....ráuntam a keresgélésre és általában benéztem ha valaki tetszett nekem. Azóta nem keresek sehol senkit majd rámtalál valaki elöbb utóbb egyenlőre igyekszem rendezetten élni 1 magam az életem.
2013. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én sem találok normális fiút, mégsem hisztizek :D
2013. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én találtam normális lányokat.De volt aki barátságot szeretett volna más meg foglalt volt.Még sem adom fel,mert rendes srác vagyok és tuti akad lány akinek kelleni fogok és nekem is tetszik
2013. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:

Én a másodikba futottam bele, de nem látom túl sokszor együtt a fiújával, plusz az jövőre elballag remélhetőleg k*rva messzire, és szabad a pálya. Az első egy éjszakát ér, a másodikra érdemes várni ;)


És normális, ha belefáradtál, de ha jobb vagy mint a pasija, azt érezni fogja.

2013. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Niklo neked aztán lehet gerinced.Csak jó ferde....

Miért kell elszedni a másik csaját?Ha a tiéddel tennék azt az világrengető bűn lenne nem?!

2013. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Tudod én rájöttem valamire az, hogy van barátja nem jelent semmit: a leghűségesebb lány is elfogja hagyni a barátját ha látja, hogy van egy jobb lehetősége. A te feladatod megmutatni, hogy te vagy a jobb. Én már több lánnyal találkoztam, akik az elején azt mondták van pasijuk (és volt), valamint nem ribancok voltak hanem visszahúzódó csendesebb, okosabb típus és mégis mellettem kötöttek ki. A lényeg: ha nagyon akarod a csajt, hajts rá, mert ő se hülye: ha lát jobbat a jelenleginél azt választja.
2013. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!