Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vagyok ilyen félénk?...

Miért vagyok ilyen félénk? Tehetek vmit ellene?

Figyelt kérdés

Olyan nehezen kezdek el beszélni/ismerkedni a lányokkal, mert mindig félek vmitől (talán a külsőm miatt is, mert azt érzem nálam bárhol találna nálam jobbat és nem akarok rossz szót mondani se, mert nem akarom megbántani).

Idővel leküzdöm ezt a félelmet, de sztem az sokkal vonzóbb, ha magabiztosnak tűnök már az elején, de ezt egyenlőre nem tudom elérni.



2013. máj. 20. 13:55
 1/1 anonim válasza:
Hát az tényleg igaz, hogy jó ha magabiztos vagy. Ha valakinek megtetszel akkor annak nem fog számítani, hogy valaki jobb is lehet nálad. Próbálkozz, nem szégyen az ha félsz csak azt bizonyítja, hogy tapasztalatlan vagy, de ezen majd az idő segít. :) Hajrá ;)
2013. máj. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!