Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találjam meg azt a lányt?

Hogyan találjam meg azt a lányt?

Figyelt kérdés
1 szép napon épp haza fele mentem és a buszmegállóba megláttam egy nagyon szép lányt. Lányok terén én kategorizálok.(férfi társaim tudják ezt) Ez a lány pedig pont abba a kategóriába tartozik amit, nem lehet elfelejteni. De, hagyjuk is ezt. Fél évre rá végre megtaláltam teljesen véletlenül egy disco party képei közt. De, sajnos nem lájkolta senki a képet és még csak nem is írtak alá...semmi. Hogy tudnám megtudni a nevét?

#randi #nő #lány #csaj #találkozás #szerelem #szépség #lány keresés #hogyan találjam meg azt a lányt
2013. máj. 20. 22:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Disco partyra jár, akkor nem érdemes.
2013. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Oszd meg a képet a fészbukon azzal a szöveggel, h aki ismeri a lányt vagy ha ő magára ismer, írjon.
2013. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 kovacsdorka. válasza:
100%
Rakd ki fb-ra a képet, hogy ezt a lányt keresed és hogy ismeri-e valaki
2013. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
töltsd fel ide a képet, hátha valaki ismeri...
2013. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem annyira discos v nem tom. Mert nekem mindig kihozza a discos képeket általában pedig megnézem és nem láttam rajta. De, ez más. Meg elcsesztem akkor, mert, én néztem ő is. Ott mosolygott mondta a barátnőjének is. Levettem róla simán, hogy már félig megvan. De, nem mentem oda azzal az indokkal mert, 2 nap múlva pedig más lánnyal volt randim.


Nem gáz az ha, minden ismerősöm is látja, hogy ezt a lányt keresem aztán a végén meg kiderül, hogy még sincs esélyem nála és akkor tök gáz...

2013. máj. 20. 22:28
 6/19 A kérdező kommentje:

Van rajta egy másik lány is annak pedig tudom a nevét...


De az ismerőseit nem tudom megnézni. Írjak rá?

2013. máj. 20. 22:29
 7/19 anonim válasza:
írj rá a barátnőjére ha tudod a nevét!!
2013. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Írj rá a barátnőjére, írd meg, hogy mi van.
2013. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is írnék a barátnőnek. De amúgy nem agáz, ha az ismerőseid látják, mert azt nem kell odaírnod, h miért keresed őt.
2013. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
bocsi, nem ide tartozik, de hogyan kategorizálod nőket?
2013. máj. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!