Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek milyen hatással...

Szerintetek milyen hatással van az ismerkedésre, ha egy férfi hosszúideje álláskereső pályakezdőként?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 12:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Normális csajoknál semmilyen főleg ha folyamatosan keresel.Ha csak otthon nézed a tv-t és gépezel akkor már hátrány,főleg egy dolgozó lánynál.
2013. máj. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nehezebb drága étterembe meghívni, vagy egyáltalán akárhova meghívni, ahol 600 forintnál többet kell fogyasztani.


Egyébként nem lényeg.

2013. máj. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én is állást keresek pályakezdőként. szerintem amíg nincs pénz addig csajozni se kell!
2013. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

"hosszúideje álláskereső pályakezdőként?"

Tehát egy semmirekellő...

Szerinted milyen hatással van ez egy nőre?

Ma csak az nem talál állást aki nem akar.

Az egy más kérdés, ha diplomával büdös a segédmunka...

2013. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

4-es

Melyik a jobb szerinted egy nőnél, ha diplomásként elmegyek segésmunkásként vagy látja azt a nő, hogy diplomásként küzdök, azért hogy magasabb fizetéső diplomás állásom legyen.

2013. máj. 21. 12:41
 6/17 anonim ***** válasza:

"Melyik a jobb szerinted egy nőnél, ha diplomásként elmegyek segésmunkásként vagy látja azt a nő, hogy diplomásként küzdök, azért hogy magasabb fizetéső diplomás állásom legyen."


Szerintem az első! Mert mutatja, hogy hajlandó vagy küzdeni és kompromisszumokat is tudsz kötni, ha kell. Nem zárja ki, hogy közben keressél egy jobb állást!!

2013. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
semmi hatással nincs az ismerkedésre csak az önbizalmadra. nem emiatt fog szeretni.
2013. máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Nem zárja ki, hogy közben keressél egy jobb állást!!"


Érdekes lesz, amikor minden héten hiányozni fogok a munkából, mert állásinterjukra járkálok.

2013. máj. 21. 13:09
 9/17 anonim ***** válasza:
Csak az szólja le a diplomás álláskeresőket, akinek kb 8 osztálya van, amit 12 év alatt végzett el. Miért kellene segédmunkáskodni? Nem azért tanult. Legyen segédmunkás az analfabéta.
2013. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ember, mondom én (írom), hogy egy semmirekellő vagy.

Jól lehúzták a hozzászólásom, ebből is látszik, hogy mennyire fáj az igazság :D

"hiányozni fogok a munkából, mert állásinterjukra járkálok."

Tudod még a dolgok mögé sem nézel, kapásból az "földmunka" szerű állás jutott az eszedbe.

Nem akarlak elkeseríteni, de én is diplomás vagyok, de mivel én nem vagyok semmirekellő, elmentem szórólapozni, 500-600Ft-os órabérbe.

Igaz nekem a földmunka sem büdös, ha csak az lett volna.

Bizony közben állásinterjúkra jártam, és ma már a képzettségemnek megfelelő olyan állásom van, amit nem csak megfizetnek, de még szeretem is csinálni.

Szóval nyugodt szívvel le lehet pontozni, ettől még a sok semmirekellőtől nem leszel különb.

2013. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!