Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is a mai lányok...

Szerintetek is a mai lányok nagyon külső orientáltak lettek? A férfi rétek egy szűk rétegével állnak szóba?

Figyelt kérdés

Nők között nőttem fel, egyetemen egyedül én voltam fiú a csoportban. Szinte csak női barátaim vannak. És bizony azt látom, hogy a nők a férfi rétek elég szűk %-val állnak szóba. A többire rámondják, hogy "bocsi nem vagy az esetem"

És általában sajnos a legtöbb férfi nem az esetük.

Általában a nőknek a magas férfias izmos IGAZI férfi az esetük. A többi mehet a kukába.


2013. máj. 18. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
férfirét?:) sok virág van ott?
2013. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
* réteg
2013. máj. 18. 18:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak úgy mint fordítva. -.-
2013. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
amugy sztem nem..
2013. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A női lábak olyanok, mint a felső tízezer: nem kritizálni kell őket, hanem bekerülni közéjük.
2013. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én csak a kisebbséggel és a hasonló jellegekkel bíró emberkékkel nem állok le beszélgetni. Olyanom nincs hogy eset, valaki vagy megfog, vagy nem.( Nem, nem csak az adoniszi, "igazi" férfi külső vonz.) Ne általánosítsunk kérem szépen.
2013. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na igen, aki nem kellően izmos, elmehet a francba. Komolyan csak a külső a lényeg a mai nőknek, hogy az minél tökéletesebb legyen.
2013. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez így is van. Szerencsére én nem tartozom abba a férfi rétegbe, így a természetes kiválasztódás megoldja hogy ne egy ilyen felszínes p*csa legyen a feleségem a jövőben.
2013. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

jaj utolso de szerencses vagy, ugy irigyellek.:D

amugy meg azert mert a szep kulso apoltsagot, akaraterot, kiegyensulyozottsagos, magabiztossagot, igenyesseget, ertelmesseget(rajott hogy az emberek a kulsot nezik eloszor) jelent.

mikozbe a koverseg es a rondasag igenytelenseget, akaratgyengeseget, primitivseget es bizonytalansagot szul, ami pedig frusztraltsagot es rosszindulatot feltekenyseg formajaban..roviden ennyi.

2013. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
oroszka, jó, hogy te ilyen egyszerűen látod a világot. Könnyű lehet az életed.
2013. máj. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!