Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mivel lehetne kiszűrni, hogy...

Mivel lehetne kiszűrni, hogy egy lány pénzre megy a társkeresőn? Például, aki társkeresőn jelzi, hogy tanulóval, álláskeresővel, háztartásbelivel nem szeretne ismerkedni, azok a lányok inkább a pénzre mennek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem BMW mellett pózolsz, szóba sem áll veled.
2013. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1-es

Ez nem igaz, mert volt nő akivel ismerkedtem és közbe derült ki, hogy szegény vagyok, akkor hirtelen eltűnt

2013. máj. 21. 14:05
 3/11 anonim ***** válasza:

A nőknek fontos a státusz, azoknak is, akik nem vallják be. Nagyon kevesen állnának össze olyannal, akinek komoly megélhetési gondjaik vannak. Erről ennyit.

Ami a kérdésedet illeti, miért kellene kiszűrni? Úgy értem, aki tetszik, annál próbálkozni kell, és ha nem jön be neki az anyagi háttered, akkor úgysem ír vissza, vagy lekoptat. Randira eleve csak olyan jön el, akinél nagyjából jó lehetsz minden téren. Nincs ezzel gond, ha neki nem tetszik valami, úgyis odébbáll, te meg dobod szépen vissza a vízbe a pecabotodat... Ilyen egyszerű ez a társkeresőzés... Ne várj sokat, akkor csak kellemesen csalódhatsz!

2013. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3-as

Azért akarom kiszűrni, mert én elég cicalelkű vagyok és sajnos, ha már a 3.-4. beszélgetés után visszautasít pl emiatt, akkor azt már a világ halálának élem meg. Nem bírom a visszautasítást!!

2013. máj. 21. 14:12
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
minden nő a pénzre, megy, ez alap. De ezzel nincs is gond, igy van ez rendjén.
2013. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a pénzre mennek az olyanok, akiket említettél. Persze nagy %-ban úgy van, ahogy mondod, de azért olyanok is léteznek, akik nem lehúzni akarnak, de nem akarnak plusz anyagi gondokat sem.


Szerintem később derül ki, hogy ki mennyire anyagias. Ha például azt kéri, hogy küldj neki ajándékokat, utalj pénzt a számlájára, esetleg még indokokat is keres, hogy miért kér tőled(pl. nővérem kezelésére kell a pénz, bátyám temetésére kell...), na, az ilyentől MENEKÜLJ.

Az ilyen tényleg csak lehúz, meg nem is biztos, hogy nő.


17/L

2013. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy valaki bejelöli ezeket a kritériumokat, nem biztos, hogy csak a pénzre hajt. Az nagymértékben függ az adatlapján lévő többi adattól is, no meg levelezés alatt kiderül. Inkább azt mondanám, hogy azok hajtanak a pénzre, akik még azt is kikötik, hogy mennyi legyen minimum a másik fél fizetése, mert ilyen is van. Egyébként ezt a kiírást pasiknál is láttam fent egy bizonyos társkereső oldalon, ugyanis így akarják kiszűrni, hogy ne olyan csaj/nő akadjon a horgukra, akik eltartót keresnek. Ugyanez lehet a férfi részről is, hogy nem a pénzre hajtanak, de nem akarnak még egy embert rögtön eltartani. Más az, ha kapcsolat közben lesz valaki munkanélküli, mintha már az elején is az lenne. Ez a véleményem. 31N
2013. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha én gazdag lennék, akkor is szegénynek állítanám be magam, hogy olyan nőt találjak, aki nem a pénzemért szeressen meg.
2013. máj. 21. 14:14
 9/11 anonim ***** válasza:
8. Jól teszed. Inkább szeressen 1 ember magadért, mint 100 a pénzed miatt.
2013. máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Nagyon kevesen állnának össze olyannal, akinek komoly megélhetési gondjaik vannak. Erről ennyit."

Akkor elég kevés nő fogja megtalálni a párját vagy mehetnek ki Dubaiba, mert ma Magyarországon, elég sok ember küzd ilyen gondokkal

2013. máj. 21. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!