Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondolnátok, ítélkezés...

Ti mit gondolnátok, ítélkezés nélkül? Igyekszem rövidre fogni

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfivel,akivel egyszer találkoztam,beszélgettünk,majd utána folytattuk a beszélgetést neten. Elhívtam bulizni ahol összemelegedtünk és csók is volt,végig összebújás,éreztem tőle gesztusokat,puszi a nyakra,stb. El kellett lépnie mert külföldre ment más nap,azt mondta egy napig lesz kint de majd ír sms-t/hív. Kb 4 napig semmit nem tudtam róla,neten nem volt fent,de nem irogattam neki gondoltam akkor mégsem és ennyi. Aztán egyik este írt hogy neharagudjak de most ért haza,külföldről nem tudott írni,holnap is megy vissza de 7végén itthon lesz,elmehetnénk valahova,és pénteken ha haza ér,felhív. Kiváncsi vagyok,fog-e hívni.

Nem élem bele magam,nem akarom hogy madzagon rángasson, csak kíváncsi vagyok,ti mit gondoltok a kialakult helyzetről?



2013. máj. 22. 18:39
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és közös ismerősök akik régen ismerik,azt mondják rendes gyerek
2013. máj. 22. 18:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát most mit gondoljak, majd kialakul, így szokott ez lenni, nem kell elsőre dönteni... De nem is kell mindig ledőlni az ágyába
2013. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet embercsempész aztán fogva tartották, vagy ki tudja, kérdezd meg tőle
2013. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!