Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen jelei vannak, hogy van...

Milyen jelei vannak, hogy van lehetőségem egy lánynál?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy minden első látásból indul, és ott minden eldőlne...

Soha nem volt még barátnőm, így nem tudom, mik azok a jelek, amik esélyt/lehetőséget kínálnak, hogy lehessen belőle vmi kapcsolat.



2013. máj. 22. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
pl. ha naon mosolyog v zavarba jön, esetleg megérint
2013. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
37%
Egy nőnél csak számít, az első 5 másodperc, ha az jó megdöntheted. Ha nem akkor csak nehézségek árán lesz belőle valami.
2013. máj. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha sokat mosolyog rád, ha próbál beszélgetni veled, érdeklődik felőled, megpróbál "véletlenül" hozzád érni,
2013. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztató jel, ha bele-beletúr a hajába, igazgatja, játszik vele... Inkább persze mosollyal (vagy komoly környezetben nagy-nagy egyetértéssel) együtt számít "befogadó" állapotnak.
2013. máj. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha mosolyog, ha kedves "csipkelődik", ha keresi a társaságod, ha nevet az amúgy béna vicceiden... nálam legalábbis ezek :D
2013. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gerymiller válasza:

ez mind szép és jó, de koránt sem biztos hogy ez azt is jelenti hogy akar tőled valamit..... nekem is volt korábban hasonló kérdésem... Elolvasgattam amit írtak, és meg is volt szinte mind. Majd idő után rákanyarodtam a témára...

azóta nem beszéltem a csajjal..

16/F

2013. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyilván viszonylag kevés lány vágyik arra, hogy azonnal csapjunk a lecsóba. Vagy ha mégis, hát a gyakorlatban akkor se. Ahogy a srácok is többnyire besűlnek vagy kornyadtak maradnak, ha hirtelen jön egy elég erős "jel"...
2013. jún. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Háát semmiképp se várd, hogy egy csaj fog odamenni leszólítani, mert pár hozzászólásból kb. azt szűrtem le, és ez 10 csajnál max 1 teszi, akkor se biztos semmi (legutóbbi tapasztalat) de mindenképp ad jeleket, amikre jó odafigyelni, de akkor menj is hozzá beszélgetni, stb.
2013. júl. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én személy szerint teljesen lefagyok ha rám néz a srác aki tetszik. Szerintem nem is mosolygok, kb mint a filmekben. Multkor mikor először köszöntünk egymásnak 3 másodperc alatt úy elvörösödött a fejem mint egy jól megéredtt paradicsom (azt hiszem a fiú nem látta, csak barátnőm rámnézett és elkezdett szakadni a röhögéstől, nekem meg égett az arcom :D .

Én többnyire csak a pàlya széléről nézem ahogy focizik. Eszembe se jutott még "játszani a hajammal" vagy hasonlók. Ha rámnéz annyira zavarba jövök, hogy semmi nem jut eszembe; örülök ha meg merek szólalni.

2013. júl. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!