Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 23 évem alatt miért nem...

23 évem alatt miért nem találtam sosem olyan lányt, akinek bejöttem volna és ő is nekem, ha tök átlagos csajok is tetszettek már nekem, akikre más azt mondaná, hogy ronda? Ezek szerint a csajok igényei magasabbak, én vagyok selejt külsőre?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
csak balfax vagy
2013. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert szar volt a hozzá állásod túl sokat görcsölsz ezen a témán,
2013. máj. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom :D 19/L
2013. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem volt szerencséd.
2013. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"tök átlagos csajok is tetszettek már nekem, akikre más azt mondaná, hogy ronda"


Ha ilyen véleménnyel vagy róluk, akkor ne csodálkozz, hogy nem borultak a lábad elé... :)

2013. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, te ostoba! Haverom mondta rá a csajra, hogy ronda nekem meg tetszett és megvédtem, erre a csaj csak mosolygott. Úgy felidegesítenek az értetlen emberek. -.-
2013. máj. 23. 22:41
 7/9 anonim ***** válasza:

"Utolsó, te ostoba! Haverom mondta rá a csajra, hogy ronda nekem meg tetszett és megvédtem, erre a csaj csak mosolygott. Úgy felidegesítenek az értetlen emberek. -.-"


A túrót vagyok értetlen. Látom én, hogy milyen türelmetlen ember vagy, de mindegy, inkább nem is firtatom. Úgy is veszekedés lenne belőle.

2013. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem tudsz csajozni, tanulj meg, pua könyvekben le van írva minden
2013. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg selejt vagy külsőre, és belsőre is, ahogy leírtad türelmetlen és nyafogós vagy. Meg mi az, hogy "tök átlagos csajok" Ha ennyire felszínes vagy, hogy "jajj, nekem már ez is megteszi", mert kb ezt írtad le, akkor ne sírj, hogy nem találsz senkit...
2013. máj. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!