Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg egy férfinek úgy kell...

Tényleg egy férfinek úgy kell ismerkednie, hogy egy idő után nem szabad keresni a nőt, hanem meg kell várni, mig a nő keressen?

Figyelt kérdés
Azt hallom az ismerősöktöl, hogy úgy kell ismerkedni az interneten, hogy először keresed, ráírsz, aztán egy idő után nem szabad keresned, hogy érezze, hogy nem rohansz utána, elérhetetlen vagy.
2013. máj. 24. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt már az elején kezelni kell, mert akkor meg az lesz hogy a csaj keress egy másik fiút.
2013. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Önmagadat kell adni, nem ilyen gyerekes dolgokkal foglalkozni.

Akkor írsz, amikor JÓL ESIK.


17/L

2013. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

bírom ezt azt értelmesnek tűnő baromságot, aki Neked ezt mondta az egy lángelme lehet, de nem a földön, az tuti öcsém

írsz nőnek, az válaszol, magyarul elindul a párbeszéd, most ne részletezzem, tovább, mert az első válaszoló kifejtette, N

2013. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy az elején épp ezért keresem, hogy megszeressen, de ha mindig én írok rá, akkor úgy fog tünni hogy rohanok utána.
2013. máj. 24. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Ez maximum a csajozós sorozatokban van így.


Ismerek olyan lányt, aki nem ír rá a fiúkra, akkor sem, ha szimpatikus neki. Várhatnál vele egy hónapot is, akkor se írna. Sőt, valószínűleg az is kihűlne, amit addig felépítenél.


Szerintem igenis te írj neki, persze ne állandóan, éjjel-nappal, mert az tényleg ciki. De nem értem mi a gond azzal, ha látja, hogy rohansz utána. Tudni fogja, hogy kellesz neki, és ezt értékelni is fogja. Az meg hogy egy férfinek "elérhetetlennek" kell lennie, hát nevetséges.

2013. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet így is. Csak ezt régen a lányoknak tanították, szóval ha régimódi lánnyal találkozol, akkor ha ilyet játszol, bebuktad, mert nem fog keresni, annyira belé van nevelve, hogy jólnevelt lány nem fut a pasik után.
2013. máj. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Antonius Caepio válasza:

Bizonyos egyéneknél beválik ez a taktikázás, de szerintem rettentően szánalmas.


Ha szégyen kimutatni, ha valaki érdekel. Az, hogy ez a valaki esetleg ezt nem tudja kezelni, és már nem leszel értékes számára, az nem a te hibád.

2013. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!