Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szex oké, csók meg nem? Ilyen...

Szex oké, csók meg nem? Ilyen létezik?

Figyelt kérdés

Épp az ismerkedős fázisban tartok egy sráccal, eddig 5X találkoztunk, mindig több órákra, és mindketten nagyon jól éreztük magunkat, de a srác még nem csókolt meg, pedig már illő lenne szerintem. 5 éve nem volt barátnője, de állítólag ettől függetlenül szexuális életet élt. Emellett olyan nézetet vall, hogy csókra csak akkor kerülhet sor, ha már jár egy csajjal. Ez a kettő nem értem hogyan fér össze. Nem smárolok veled, ha nem vagy a csajom, de azért megd*gnálak???

Illetve mondta még azt, hogy ő nem jön össze olyan lánnyal, akivel nem biztos, hogy együtt is marad.

Mit gondoltok?


2013. máj. 24. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami nem kerek a sráccal
2013. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogy egy idióta :D


Fél kockáztatni, meg adja a magányos farkas dumát... :D

Többnek látszik mint amennyi benne van.

2013. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És persze a Pretty Woman-en nőtt fel... :D
2013. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha egy pasi ilyet mond, hogy szex jó, csók nem jó, akkor csak és kizárólag üríteni akar, mást nem. A csók ugyanis már érzelmi dolog is lehet, míg reszelni egyet akárkivel biológiai szükséglet.

Szerintem felejtős a pasi, főleg azzal kiegészítve, hogy nem jön össze olyannal akivel nem biztos, hogy együtt is marad. Ez olyan, mintha azt mondaná, csak akkor adja fel a lottót, ha biztos, hogy megnyeri. Abszurdum.

2013. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű


Az örömlányokkal szexelnek ,de csók az nem lehet.

Csókot csak a barátnőjének vagy a szerelmének ad az ember.

Ezen el kell gondolkodni.

2013. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem tudom eddig hogyan ismerkedtetek, de szerintem ez csak szex N
2013. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez szánalmas, mégis minek néz téged? Aki normális lány, elküldené melegebb éghajlatra.
2013. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sráctól ez elég fura... csajoknál jellemzőbb szerintem
2013. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!