Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mi a véleményetek a...

Lányok! Mi a véleményetek a parkban vagy a téren történő ismerkedésről, tehát ha ott próbálkozik egy fiú, esetleg strandon?

Figyelt kérdés
17 éves fiúként azt tapasztaltam hogy osztályon belül valamint diszkóban nem vmi jól lehet ismerkedni..:( na meghát nem vagyok egy nagy dumás,de szüzen mégsem szeretnék megdögleni,meg jó érzés lenne vkivel megosztani az életemet..Szóval tegyük fel ti hogy reagálnátok ha egy padon nyugisan beszélgettek a barátnőtökkel és úgy menne oda hozzátok egy fiú:D én őszintén bevallom egyedül kissé kutyaszorítóban érezném magam,de nektek mi véleményetek? :)

2013. máj. 24. 20:57
1 2
 1/14 anonim válasza:
Sztem nagyon cuki, hogy lenne még ilyen bátor fiú, aki leszólít egy lányt :3
2013. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát jobb mint pl itt ismerkedni vagy fbn :D
2013. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Odamenni még csak-csak odamennék de utána mit mondanék:D szerintem nem bírnék bőrt húzni a fogamra annyira zavarba lennék..de egyszer meg fogom próbálni:P
2013. máj. 24. 21:06
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem simán! Én értékelném a bátorságod! De inkább olyankor ismerkedj, ha egyedül van a kinézett lány, mert a barátnőivel körülötte már nehezebb dolgod lesz! :)
2013. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszene a dolog! :))

Mindig is erre vágytam, amikor egyedül voltam, hogy egy bátor srác jöjjön oda hozzám a parkban és kérdezze meg, mit olvasok! :)

2013. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nalam mar probalkozott hasonlo modszerrel fiu. En ertekeltem a probalkozasat, tetszett h volt batorsaga oda jonni hozzam. De! kozbe leptek a bnok es rajuk jott a feltunesi viszketegseg. Leegettek a srac elott a fiut pedig elijesztettek.

Szoval majd egyszer probald ki, bejohet! De a kiszemelteddel NE legyenek bnok, haverok,ismerosok

2013. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze lányok, itt játszátok az eszeteket, hogy mennyire örülnétek neki, személyesen meg kötekedő csövesnek tartanátok az ilyen pasit, aki jóhiszeműen bepróbálkozik!
2013. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7

Ne abból indulj ki, hogy téged elhajtott minden lány... :D

2013. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#7

"Ne abból indulj ki, hogy téged elhajtott minden lány... :D"


Nem szoktatok ti nagyon közlékenyek lenni pl parkban idegenekkel, nem csak magamról beszélek, hanem amit látok arról. Bújjátok a könyveteket, és rá se néztek senkire, nem az a benyomás, hogy ti bárkitől is akarnátok valamit!

2013. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akinek nincs minimum félmillió a zsebében, azt ti már lúzernek tartjátok...
2013. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!