Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az itteni ismerkedésről?

Figyelt kérdés
Hogy kicsit konkrétabb legyek arra gondolok amikor már nagyjából megismerted az illetőt, bejön meg minden majd vagy eltűnik és nem hallasz róla többet, vagy mivel a világ másik végén lakik ezért semmi nem lehet belőle.
2013. máj. 11. 15:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez így szokott lenni, vagy messze van, vagy csak kell neki egy beszélgető partner(mivel nem elég tökös ahhoz,hogy találkozzon veled).
2013. máj. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

nincs ellenemre :P

megismertem itt egy annyira aranyos cuki lányt :$ akit úgy megszeretettem :) hogy (L) :) áh :) nagyon szeretem :)

meg még pár rendes felhasználót is :)

2013. máj. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
szoktam itt ismerkedni, persze nem szerelmeskedés céljából
2013. máj. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem most a hagyományos kapcsolatokra gondolt a kérdező, és nem a hüvely porszívókra kedves Kitti(akárhány i-vel).
2013. máj. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Akikbe itt belebotlik az ember:

-zakkant

-messze lakik

-csúnya

-csúnya és messze is lakik

-csúnya és zakkant

-zakkant,csúnya és messze lakik

-rib@nc

-rib@nc és messze lakik

-rib@nc,messze lakik és zakkant


Nem a legideálisabb hely az ismerkedésre.Ha ismerkedni akarsz,tedd élőben.Ott több sikert aratsz,na meg egy ismerkedésnél rengeteg minden számít(testbeszéd,viselkedés,stb.),ami neten nem látszik.

2013. máj. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szivesen ismerkedek itt, nem azért mert itt akarok csajozni. Lehet egy baráti beszélgetés is.

Ha valakinek van kedve nyugodtan írhat nekem.

22f

2013. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Na akkor ki ír rám végre? :D
2013. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
5 érdekes amit írsz de nagyrészt igaz is, bár a csúnya részt nem nézem mivel én itt nem szoktam képet kérni max ha már régóta beszélgetek valakivel mert ha már eljutottunk x beszélgetésig akkor érdekel, hogy kivel is beszélek de addig nem
2013. máj. 11. 15:34
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam itt ismerkedni.
2013. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Amit leírtál nagyjából így van. De már megszoktam, hogy az értelmes emberek nagyon távol vannak tőlem. Ha nem így lenne még a végén egyszerű életem lenne... :D

Egyébként meg nem szoktam párkapcsolat kialakítás céljából ismerkedni, sőt általában nincs is semmilyen ismerkedős szándékom. Egyszerűen válaszolok egy kérdésre, esetleg beszélgetünk egy kicsit a témáról, de a legtöbbször ennyiben ki is merül az egész.

Privátot csak azért írok, mert lusta vagyok mindig visszakeresni a választ. Levélben ez egyszerűbb.

2013. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!