Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közelítsek felé?

Vjani88 kérdése:

Hogyan közelítsek felé?

Figyelt kérdés

Helló

Suliba busszal járok és szoktam látni egy lányt a buszon,aki megtetszett,de nem tudom hogy ismerkedhetnék meg vele,mert általában zenét hallgat.De ha pont nem hallgat zenét akkor

hogy kezdjek neki az ismerkedésnek??Egy ideje ezen filózok.


18F



2013. máj. 24. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Halkan, dum dum dum, dum dum. Már majdnem ott vagy...ekkor megrezzen majd elbújsz! majd tovább dum dum dum és ott is vagy, és felriad hogy ááááá te befogod a száját, csittttt! majd a fülébe súgod hogy szeretlek.
2013. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy éles kanyarban dőlj neki, aztán kezdj el mentegetőzni.
2013. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdésnek ülj mellé, és húzd ki a füléből azt a szart majd mond neki hogy hallkitsa le:D
2013. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lóf*szt! Menj oda szedd ki a füléből és b*szd ki az ablakon!
2013. máj. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D eddig jókat írtatok de mégsem az igazi!
2013. máj. 24. 21:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Oda mész hozzá letolod a gatyádat, előveszed a löttyedt farkadat és furulyázol vele. Ha nem tetszik a csajnak, akkor erővel lefogod és jól teletunkolod a fülét.
2013. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6 os én nem tehetek róla hogy anyád nem szeret.
2013. máj. 24. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!