Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok! Bunkó, vagy kedves...

Csajok! Bunkó, vagy kedves pasi inkább?

Figyelt kérdés

Rengeteg lány sóvárog azután, hogy kedves, aranyos, neki mindent megtevő barátja legyen.

Ezek ellenére, pont a legbunkóbb, őket semmibe vevő, vagy nagyképű pasikkal jönnek össze.

Utánna meg sírnak, hogy kihasználták őket, miközbe pedig ott volt a lehetőség öszeszedni egy kedves aranyos srácot is, de az nemkell, mert nincs kocsija, nincs 30 éves, nincs kigyúrva, és túl kisfiús.


Nem tartozom ezen utolsó körbe, hiszen magam is a bunkók csoportját erősítem (nem is kicsit), de azért váltam iylenné, mert kedvességgel, aranyossággal semmire sem mész a lányoknál.

Bunkónak, lesz*romnak kell lenni, és máris van siker ;)



2013. máj. 25. 12:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mert (idézem) "dominánsak".
2013. máj. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Jó ezt már hallottuk párszor, és hiába mondunk bármit nem fogod elhinni, ugye?

Ezek után felesleges kérdezgetni minket mert utána jól beszóltok, puffogtok, nem hiszitek el, hogy nem, nem egy bunkót akarunk. Akkor meg?


Megértem hogy mondjuk rengeteg, több nőnek bejössz bunkón, de ettől még nem fogsz bejönni mindenkinek emiatt. Ezt vedd figyelembe.

2013. máj. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mindkét típustól irtózom, főleg, ha tudatos a szerepvállalás.
2013. máj. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%

Hát az biztos, hogy nekünk nem lesz közös jövőnk.

Azért mert te a 3. legrosszabb kategória vagy. Aki megjátssza magát, hogy nőt szerezzen.

Lélektani szempontból ez a legegészségtelenebb.

2013. máj. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Újabb értelmetlen, provokatív kérdés. Tök mindegy, hány lány fogja írni, hogy a kedves fiúkat szereti, úgyis leoltjátok őket és nem hisztek nekik.

Van egy határozott véleményed, és csak azért felteszel egy kérdést, hogy ha nem olyan válaszok születnek, amikkel egyetértesz, akkor szajkózhasd a saját igazad. Tényleg hasznos dolog, valóban...

Mellesleg három éve élek együtt a nem kicsit kedves és figyelmes párommal, és köszönöm, nem cserélném le senkire, se kedvesre, se bunkóra, se a hozzád hasonló általánosító huszárokra.

2013. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
hidd el, hogy nemveszed észre hogy játszom, ugyanis, a kedves aranyos pasi imidzse sosem alakult ki bennem, mert láttma hogy azzal semmire sem megyek, tinikorom óta egy bunkó vagyok, és tudom, hogy nem mindnekinek jön ez be, nem is akarom ,kaptap jópár pofont is a csajoktól...ezek miatt, de még ígyis pozitív a mérleg, hisz egyik cimborám pont ez a kedves aranyos srác, és kb semmire sem megy magával, és a nőkkel...
2013. máj. 25. 12:50
 7/24 anonim ***** válasza:
34%

Ha te versenyként éled meg akkor tényleg pozitív a mérleg.

De ezt az elismerést nem én nem tartanám pozitívnak inkább elkeserítőnek.


Inkább váltál olyanná akit elfogadnak, mint olyanná aki vagy. És szerintem egy sajnálatra méltó dolog.

2013. máj. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Minek kérdezed, ha TUDOD?
2013. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nem kellene ennyire végletekben gondolkodni.


Nekem egyébként eddig csak kedves pasijaim voltak, a bunkókat egyszerűen leosztom, ha épp olyanom van.

2013. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Másrészt jó pár provokatív összetevőt sikerült ebbe a hímsoviniszta kérdésbe belegyúrni. Pénz, bunkó pasik, életkor, gyúrás... mind lerágott csont. Legyetek már a kamu kérdésekben is kicsit kreatívabbak.
2013. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!