Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Badoo-n lehet feljebb kerülni...

Badoo-n lehet feljebb kerülni a listán pénz nélkül?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne akarj, mert az oldal egy sz@r.
2013. máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát én se vagyok tök elégedett vele, de amiket eddig néztem azok még szarabbak voltak. tudsz esetleg jobbat? :)
2013. máj. 25. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:
paratlan.hu normális olyan szempontból hogy van napi 5 flörtöd, és minden szerdán ingyenes mindenkinek az oldal :)
2013. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na most gondoljátok át: Van oldal amit ti ismertek, azt rajtatok kívül még több százezren ismerik, többségében férfiak. Gondoljátok el a csajok hogy tele vannak bombázva levelekkel. Mennyi esélyetek van? Megtetszik valami 99. levelet külditek a kiszemeltnek és az első 98 levél között volt apajelölt, szexmániás, szexét pénzt ajánló, stb. Vajon mit gondol a lány? Te rendes pasi vagy? Nem! Vagy nem is válaszol vagy elutasít. Ennyi! Ezek a netes társkeresők...
2013. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

lehet hogy úgy van, de inkább próbálkozok itt is mint h üljek és várjak.


ezen a páratlanon meg valami nem stimmel. buznyáknak néz az oldal, vagy nemtudom... :D hiába állítom át h lányokat akarok, fiúkat mutat csak. beszarok... :D

2013. máj. 26. 00:08
 6/7 anonim ***** válasza:

"üljek és várjak"


MOZDULJ KI! Ne sajnáld azt a pár ezer forintot egy koncertre, színházra, mozira, stb. Vannak olyan közösségi programok, ahol lehet ismerkedni. Esetleg szórakozóhelyeken is próbálkozhatsz. Kevés normális nő jár diszkókba, de azért akad olyan, én is ismerek ilyet. Hajrá!

2013. máj. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
el szoktam járni, csak kiegészítés gyanánt akarom ezt.
2013. máj. 26. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!