Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedésben segítség? ....

Ismerkedésben segítség? . Lejjebb.

Figyelt kérdés

Sziasztok. 15évesleszek most és megyek más városba (egerbe) iskolába.Ha mondjuk SZERELEMBŐL megtetszene nagyon egy lány, hogy a legerdemesebb közeledni hozzá hogy vegye az adást?:) Fontos lenne mert kéne már egy jó kapcsolat. Nekem az se baj ha nem fekszunk le egy ideig, nekem ő lenne a legfontosabb.:):D

14/F



2013. máj. 26. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Jelezd felé hogy tetszik neked. Ne az legyen, hogy távolban csodálod, mert akkor nem fogja tudni, hogy van fiú aki észrevette. Lehetek közeli ismerősök is, a lényeg, hogy legyél vele sokat, beszélgess vele és olykor ejts el félreérthető mondatokat.

Ha pozitív a visszajelzés, tehát nincs a lány ellenére a dolog akkor színt vallhatsz.

2013. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak egy baj van: szégyenlős vagyok es már ált.iskolába is volt hogy aki tetszett megkerdezte hogy tetszik-e nekem es nemmertem elmondani.:/
2013. máj. 26. 10:59
 3/7 anonim ***** válasza:

0. pont: Ne keress kifogást. ("De szégyenlős vagyok, félek, nem merem") Így semmit nem érnek a tanácsok. A csajozás nem fog működni, ha nem teszed.


Na ezek után, szimplán odamész hozzá. És elkezdesz beszélni vele. Akkor is ha nem az osztálytársad, akkor is ha nem ismered és soha sem beszéltetek.

Kb. fogd fel úgy mint egy fogadást magaddal, ahol arra fogadtál, hogy bevágódsz a lánynál. Érdeklődsz iránta, nézed, (az arcát! :) ) megpróbálod zavarba hozni (nem az elején), nem érdekel, ha hülyét csinálsz magadból, mert neked kell a nő, és akkor sem lesz semmi, csak "vagány"nak fognak tartani. Rég elmúltak a kislány éveim, de elárulom, ezzel tudsz hatni a csajokra.

2013. máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na ezt vártam..(egy tapasztalt nő kommentjét:) ) köszönöm:) és tudnál abban is segíteni hogy mikor es hogyan hívjam el randizni,találkozni?:)
2013. máj. 26. 11:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Mellesleg, azt mondod, "szerelemből megtetszik" - még nem is ismered, ne kábítsd magad azzal, hogy szerelmes vagy... Persze később lehet az leszel, de addig óvatosan.


Szerintem először csak menj oda hozzá naponta többször, máskor meg pár naponta... Neki is adj időt, hogy eldönthesse bejössz-e neki, ezt látni fogod rajta. Addig kipuhatolózhatod, hogy mit szeret, és a nagyobb siker reményében olyan helyre hívd el, ami egyezik az ízlésével. Ezzel bebizonyítod, míly figyelmes vagy :D

Amúgy meg, mi az hogy hogy hívd el? Kinyitod a szád és teszel egy javaslatot. Csak lazán...

Add önmagad, ne játszd az agyad és érdeklődj sokat! Sok sikert....

2013. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Meg egyébként olyat is hallottam hogy például hóban nem megfurdetni kell hanem megvédeni hogy ne furdessek meg, ez bejön a lányoknak? Irhatnal uziben pár tippet hogy belemszeressen :D
2013. máj. 26. 11:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden lányfüggő...! Ezért kell figyelned, hogy vajon mire hogy reagál, miként gondolkodik... Lehet valaki imádja ha játszanak vele a hóban, más meg kikészül tőle és gyerekesnek tartja, mert inkább a könyvtárban ül....Ne kezelj minden nőt ugyanúgy!


Most nem írok többet, mert még nem is ismered. Na pá.

2013. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!