Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti mit gondoltok erről?

Lányok ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden összefoglalni.Egy 20éves srác vagyok,nem vagyok sem kigyúrt sem egy adonisz de többek szerint helyes,180magas és vidéki gyerek lévén egész jó kondiban vagyok,volt már modell barátnőm is.Az utóbbi években elég sokat változtam,régebben sem voltam egy páva de azért adtam magamra,hosszú haj stb ami az akkori 15-16éves lányoknak bejött.Most rövid hajam van,nem öltözök kirívóan,van hogy nem borotválkozok egy hétig és kicsit szőrös vagyok(persze nem igénytelenségről beszélek),nem vagyok túl társasági ember inkább a szűkebb közeli barátok de persze ha úgy adódik nem zárkózok el és nem vagyok egy félős nyuszi.Jelengleg munkát vadászok tudom hogy nem egy jó pont,de rajta vagyok az ügyön ha már így alakultak a dolgok.Szóval ahogy nézegettem a 18-20év körüli lányokat a legtöbbjüknek a díszb.zik jönnek be és a normális átlagosabb srácokat lese...20fölött már komolyabbak a lányok véleményem szerint,viszont ők fiatalnak tartanak még ha erről a koromon kívül semmi sem árulkodik.Lányok tényleg gáz egy ilyen srác?Ha gondoljták küldjetek privátot és küldök képet kiváncsi vagyok a véleményekre.
2013. máj. 26. 17:40
1 2
 1/14 Pain for Pleasure ***** válasza:

Nem tartanálak fiatalnak (22 leszek), pár hónapja randiztam egy szintén 20 éves, magát átlagosnak tartó fiúval, pont az tetszett benne, hogy nem olyan, mint manapság a többség.

Nem vagy gáz egyáltalán :)

2013. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem küldj képet léci :)

hidd el, abszolút nem gáz egy ilyen pasi, de ne diszkóban akarj ismerkedni,nem mondom azt sem, hogy múzeumba menj, de pl ismerek olyan lányt aki hívő, népies cuccokat hord, mégis sokkal értékesebb mint bárki más. Gondolom, te nem ilyet akarsz. Ebből csak azt akarom kihozni, hogy nem mindig a feltűnő, csücsörítős lányok az igaziak. Persze van kivétel.

Most nyáron leszek 21 éves. Úgymond paraszt fiu a barátom, 3 éve együtt vagyunk. 100x hamarabb jövök össze ilyennel, mint városi bájficsúrral. Ha még egyszer egyedülálló leszek, akkor valami hortobágyi csikóssal akarok összejönni :P

2013. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én meg a "paraszt" és a "városi" között vagyok, én magasabb és talán erősebb vagyok mint Te, de nekem sem egyszerű, így Én sem leszek az életben sem a nők keresett fazonja..
2013. máj. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
küldj képet ;) szerintem semmi gond nincs veled :) 19/L
2013. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Rebce válasza:
Srácok, nyugi, a lányok - legalábbis akiket én ismerek - szeretik az ilyen pasikat. Én is kivagyok a pesti díszf*szoktól, én sem találom meg a páromat, és én meg pont olyan átlagosnak mondott fiúkat keresek, amilyennek magatokat leírjátok. Szóval, azt hiszem, erről ennyit. :)
2013. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

3# vagyok.

Hurrá hurrá, van teszemfel 200 kilóméterre 1, meg még 200ra másik 3 ? Ohh yeah :)

2013. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Gáz? Az ilyen srácok jönnek be általában, a barátom se díszb.zi, engem azok taszítanak :D
2013. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez nem ér így.... ha ide feljövök mindenhol olyan lányok írnak akik olyanok akit keresek,de a valóságban... erre felé valahogy mégsem találok senkit.
2013. máj. 26. 20:09
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Elmondom haver, semerre sem találsz ilyet, Ők is csak mondják :)
2013. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

ma 20:17

Te gondolom pasi vagy. Akkor a kérdés nem neked szól, örülök hogy néhány bunkó jobban tudja, mit akarnak a nők, mint mi magunk. :D

2013. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!