Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejelöltem facebookon. Végzete...

Bejelöltem facebookon. Végzetes hiba volt?

Figyelt kérdés

Van egy lány egy társkeresőn, akinek írtam, hamarosan már e-mailben folytattuk. Aztán másnap bejelöltem facebookon a neve alapján azonnal megtaláltam. Erre írt egy hosszabb levelet, hogy van ez a "hülyesége", hogy ő csak személyes emberkéket igazol vissza, és kéri, hogy tartsam ezt tiszteletben, és reméli, hogy ettől függetlenül még beszélgetni fogunk. Erre mondtam, hogy bocs, igazából csak a chat miatt jelöltelek be, de belátom hülyeség volt... ztán a végén mondtam, hogy végülis gmailen is chatelhetünk, szóval meg is hívtam ott chatre. 1 nap telt el, 1 órája már látta amit írtam neki facebookon, de még mindig semmi válasz.

Szerintetek nem akar már velem beszélni vagy mivan??

23/F



2013. máj. 25. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem tudom, linkeld be neki ezt a kérdést és kiderül. amugy elég khm...... fura, hogy 23 évesen ennyi tapasztalatod sincsen a lányoknál
2013. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akar semmit.

Ha megnézi és nem ír, az annak a jele!

2013. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor is hazudik ha nem ír vissza, pont ő mondta hogy reméli "ettől még beszélgethetünk" hogy nem jelöl vissza fb-n és még ő kérdezte meg, ugye nem haragszok? Asszem írok neki egy levelet hogy megkérdezzem nyitott e arra hogy tényleg beszélgessünk vagy sem...
2013. máj. 25. 21:02
 4/14 anonim ***** válasza:
hülye csaj lehet, felejtsd el! van még pár...
2013. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de ez elég béna kérdés, ha ezt te komolyan tervezed hogy megírod neki. nem tudom hogy működik egy ilyen társkereső oldal, de gondolom sokkal több "férfi" van fent mint nő, ezért biztos elárasszák őket levelekkel, valószínűleg a te kiszemeltedet is, ezért elég sok emberrel beszélgethet egyszerre, és bár nem ismerem az előzményeket, de szimplán kedvességből is írhatta neked azt a végén, amit írt. Ha valóban akarna valamit, akkor visszaírt volna, stb..

De az is lehet, hogy 1 órája mondjuk csak telefonon nézte meg az üzenetedet, és gondolta majd otthon válaszol. És ha te most ráírsz neki egy ilyet, az is elég bénán veszi ki magát

2013. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Aha a lóf@szt, 1 perccel miután már elolvasta az üzenetem, már a társkeresőn volt rajta. Aztán újra bejelentkezett 1 órával később. Jó, ott csesztem el ezek szerint hogy bejelöltem ugye? Mindegy nem élem bele magam semmibe, hülyeség lenne
2013. máj. 25. 21:31
 7/14 anonim ***** válasza:
ba*zmeg ember! szerinted ha bejönnél a csajnak akkor számítana, hogy bejelölted-e vagy sem? ku*rvára nem!
2013. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
azzal cseszted el, hogy túlságosan nyomultál rá. mert így volt, és neki is így jött le, ha már 1 levelezés után bejelölöd a fb-on. ez csak duma hogy azok az ismerősei csak akikkel találkozott személyesen már.
2013. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Még egyszer mondom, nem reménykedek semmiben, de az is csak duma, hogy azt mondja reméli ettől még azért fogunk beszélgetni? Tehát konkrétan hazudott és fogadjam el, lépjek túl rajta, mivel 0% az esély hogy szeretne velem beszélni?
2013. máj. 25. 21:40
 10/14 anonim ***** válasza:
aki akar valamit tőled, az nem mondja azt, hogy "azért remélem ettől még beszélgetünk".
2013. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!