Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 10-es lány, hogyan közelítsem...

10-es lány, hogyan közelítsem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok,11-es vagyok és a gimnázium 10-ik osztályába jár egy nagyon helyes lány.A probléma az,hogy nem tudom hogyan közelítsem meg/szólítsam le.Egyáltalán nem ismerem és így nem tudom hogyan szóljak hozzá.Gondoltam arra hogy pl megkérdezem tőle hogy te xy osztályába jársz,nem láttad az osztályfőnökötöket? de attól félek hogy furcsának fog tartani.

Ti mit javasoltok? Az az igazság hogy már tavasszal megtetszett de azóta nem vettem bátorságot...pedig többször is találkozott a szemünk.

Köszönöm előre a válaszokat!



2013. máj. 29. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

. és - !!!!

*10.-es *11.-es


Csak köszönj rá és hívd el beszélgetni!

2013. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elnézést, de már nem az első eset, hogy rosszul látom leírva. AkH. 290. : A sorszámnevek után - ha számjegyekkel írjuk őket - pontot teszünk: 8.-ba jár stb.


Szerintem, amit írtál, az jó terv. Kérdezz tőle valamit, a lényeg, hogy beszéljetek pár szót. Aztán később már könnyebb lesz megint leszólítani. Biztosan kedves lesz. Ne félj.

2013. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, meg a "10-ik" is egy vicc... szerintem helyes, de nem lett volna egyszerűbb és olvashatóbb így: 10. ?
2013. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
11-es vagy és a 10-es lány tetszik? Felétek számjegy azonosítóval látják el az embereket? A tarkótokba is beleégetik?
2013. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!