Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az gáz, ha nem bírtam annyit...

Az gáz, ha nem bírtam annyit zabálni, amia tömegnöveléshez kéne meg anyagilag is sokba volt és ezért hagytam abba, azóta is alig 50kilós srác vagyok, így tényleg esélytelen a csajozás?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem gáz,nem mindneki engedheti meg magának ezt a drága sportot
2013. máj. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
hagyd már abba ezt az 50kilózást... csak ma vagy 10x kiírtad... tökösödj ki és menj el csajozni a pcsába már....
2013. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: napi szinten fekvőtámaszozom, az legalább ingyen van, bár szart sem ér, de legalább megnyugszom, mert teszek valamit, másrészt kijárok a városban csajozni heti egy-két nap legalább. Az sem ér sokat, de legalább ha vén ember leszekk és akkor sem kellettem egy csajnak sem, elmondhatom, hogy én megpróbáltam, de a csajok igényeihez kevés voltam. :/
2013. máj. 29. 20:46
 4/12 anonim ***** válasza:
ISTEENEM... nem fogja fel az emberiseg vegre hogy k*rvara nem szamit??? A csajoknak tudod mennyit szamit az izomzatod: "Hmm elég izmos, vihetné a táskámat." Ennyi, pont lesarjak milyen "szexi" vagy, a személyiség a lényeg, az egyediség, a kitűnés, és az inteligencia (ne legyél retardált). A csajok nem erre izgulnak jobb ha felfognátok végre....
2013. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es, ha ez így lenne, akkor nekem már sok-sok barátnőm lett volna, ellenbben a valóságban még egy sem volt. Sok lány el tud velem beszélgetni, sok mindenről tudok beszélni, sokat olvasok, kedves vagyok, megértő, humoros. Mégis inkább valami jóképű, magas gyerekkel járnak, aki ki van gyúrva.
2013. máj. 29. 21:12
 6/12 anonim ***** válasza:
MEgsugom halkan, az én sulimba jár egy gyerek aki 160 centi, 90 kilo, olyan a feje mint egy ork nak a gyürükurából, és éppen ezzért mindenki orknak is szólítja, és olyan csaja van hogy az egész iskola irigyli, csak hogy egy példát mondjak... de nem kell nekem hinni, koltsed a pénzt, aggódj életed végéig a testsúlyod és a kinézeted miatt, aztán majd 40 évesen csak lesz egy ribanc aki elállal pár mátyásért, lehet durván fogalmazok, de ez az igazság, vagy elfogadod amien vagy, vagy tönkremész idegileg és lelkileg is.
2013. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért 50 kilósan még nem olyan horribilis összeg az étkezés, még 6 g/tskg ch-val és 2 g/tskg fehérjével számolva sem.

6*50= 300, ennyi ch kell.

Zab: 67% ch, 400 ft/kg

Rizs: 70% ch, 250 ft/kg

200*0,67 + 250*0,7 = 309 g , tehát 200 gramm zabpehely, és 250 gramm rizs. Ez még nálam is max 2 étkezés, pedig én is sovány vagyok.

0,2*400 + 0,25*250 = 142,5 ft


2*50=100

csirkecomb 20% fehérje, legyen mondjuk 800 ft/kg

500*0,2 = 100

0,5*800 = 400 ft


Ez így eddig kb 550 ft.

Plusz némi (minél több) zöldség a rostok miatt, hasamra ütök, egyél meg mondjuk napi 200 forintnyit.


750 forintból megvan egy egész napi tápanyagmennyiség. Ha nagyon spórolni kell, és eredményt akarsz, akkor muszáj bevállalni a puritánságot, ugyanazt enni sokszor, alapanyagot venni és megfőzni. Simán lehet, hogy a mostani étkezésed is kijön ennyire a drágább ételek miatt.

De elhízni a tízforintos zsömlén, meg a 800 forintos párizsin is el lehet.

2013. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Umm, a zab lehet csak 57% ch, de mindegy, nem sokat változtat :D
2013. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csórók vagyunk, napi 750 forintnyi kajára sem telik, a hús meg mindig is drága volt. Talána, ha lesz egy jól fizető állásom, akkor majd jut rendes kondis életre is, de addig is jó lenne, ha lenne lány, aki így is el tudna fogadni, ha nincs akkor csak újra beigazolódik, hogy mégis csak felszínesek a lányok és csak a külső számít a csajozásban. MOndjuk nekem a fejem is ritka ronda, hatalmas orrom van. Ocsmán fejem.
2013. máj. 29. 22:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugysem tudsz magadon változtatni, az hogy lesze csajod rajtad rajtad mulik es nem az "adottsagaidon", csak talalj egy olyan lanyt aki hozzad hasonlo, nem gazdag, nem beképzelt, nem jar draga ruhakban, hozzad illőt, akivel megértitek egymsát, ha találsz ilyet, akkor mar nem lesz nehez dolgod, mivel a lányokat (a normálisakat) nem érdekli a pénzed, a kinézeted, ha belül értékes vagy.
2013. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!