Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy csaj, akit nem ismerek...

Bazsikahh kérdése:

Van egy csaj, akit nem ismerek, de tudom a nevét, de ő még ennyit sem (többi lent)?

Figyelt kérdés

Szoval:a bátyám szallagavatóján láttam a csajt, és tudom a nevét. oda jár iskolába és velem egyidős. Kb első látásra megtetszett, és szeretnék valahogy kapcsolatba kerülni vele.

a nevén és életkorán kívül semmit nem tudok róla, de ő még csak nem is látot engem vagy semmi ilyesmi.

gáz lenne csak úgy bejelölni facebookon és ráírni meg ilyesmi, vagy esetleg valami más ötlet?

pls seítsetek, elég béna vagyok ebben :/



2013. máj. 29. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
hát gondolkozz. mit tehetnél ezen kívül? odamész a sulijához, és amikor jönnek ki, megszólítod?
2013. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és mit mondanék neki?

- hello tetszel?

helyből kiröhögne aztán menne tovább...

2013. máj. 29. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:

mert fb-n mit írnál?

(amúgy szalagavató. de azon nem télen szoktak lenni?)

2013. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de. még télen volt.

nem tudom mit mondanék...

2013. máj. 29. 23:14
 5/7 anonim ***** válasza:
na látod.lehet hogy annyira nem is tetszik csak az emlékeidet megszépítetted azóta. na mindegy. ha akarsz valamit tőle lépj. nem hinném hogy kiröhögne, szerintem a lányoknak imponál az ilyesmi :) csak bátran. egyszer élünk :)
2013. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mutasd meg neki ezt a kérdést
2013. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Olyan csajjal ne kezdj, aki még a saját nevét sem tudja... :D
2013. máj. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!