Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem találok olyan...

Miért nem találok olyan lányt, akinek bejönnék külsőre és szeretne velem találkozni, hogy jobban megismerjük egymást? Ezek szerint ennyire számítana a külső a párkeresésben? Más fiúnál is van ilyen amúgy?

Figyelt kérdés

Mert kezdem azt érezni, hogy én vagyok a világ legrondább fiúja. :/

De tényleg már kezdek beleőrülni, csinálom a való életben, simán leszólítgatok csajokat meg minden, egy-kettővel időnként egész jól eldumálgatunk, viszont vagy kiderül, hogy van pasija vagy közli, hogy csak haverok lehetünk, vagyis nem vagyok az esete. Ennyire a külsőre mennek a lányok ezek szerint? De az a legnagyobb vicc, hogy ennyi lányból nem igaz, hogy egy sincs, akinek én jönnék be, tudom, hogy csúnya vagyok, de nem hiszem, hogy annyira csúnya lennék, hogy ne lenne csaj, akinek bejönnék itt a környéken is. Mert van olyan csaj, akinek bejöttem, de ő messze élt tőlem. Hát nem igaz, hogy a környéken nincs csaj, akinek bejönnék.


2013. máj. 29. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a külső, de ha én eldumálgatok valakivel, és nem jön be a STÍLUSA (nem a külső tartozik csak ide), akkor nem akarok tőle többet.
2013. máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az igazság az, hogy a külső is meghatározó tényező, de nem a legfontosabb, mert a külső az ami megfor, de a belső az ami megtart! éés a szex ami hozza láncol :D Ne vedd úgy, hogy te vagy a világ legrondább pasija, legyen egy kis önbizalmad, mert hidd el valaki majd észre fogja venni az értékeidet! a szépség nem minden!
2013. máj. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 sztrecskó ***** válasza:

Majd egyszer találkozol az igazival. Csak lehet, hogy nem jó helyen keresed!

Add fel a görcsös barátnőakarást, inkább vedd lazán.

Persze tudom, hogy ez nehéz, de always look the bright side of the life. :)

2013. máj. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
megfog*
2013. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj,nem lehet mindenkinek tetszeni....Amúgy meg alap, hogy akivel szeretnénk együtt lenni,ahhoz vonzódunk fizikailag.Szóval,hogy várhatnánk el, hogy külső tetszés nélkül legyünk valakivel....
2013. máj. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én viszont már ott tartok, hogy egy csúnya lánnyal is összejönnék, ha jellemre rendes lenne és nyitott az ismerkedésre. Akkor velem van a baj?
2013. máj. 29. 23:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, veled van a baj! Ha egy nő megérzi, hogy mindegy, csak legyen már valaki, azzal pont elriasztod! Igenis legyenek elvárásaid, hangoztasd is az elvárásaidat, mert attól érzi magát különlegesnek a lány, ha úgy érezheti, hogy ő képes neked megfelelni! :)
2013. máj. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

17 vagyok, ismerkedhetnénk ha gondolod.:)

e-mail: capika12@freemail.hu

2013. máj. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!