Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akkor most számít a külső...

Akkor most számít a külső vagy sem a csajozásban, a PUÁknak van igaza vagy a hétköznapi embereknek?

Figyelt kérdés
Folyton vitázok a nagy PUA arcokkal, hgoy most számít-e a külső vagy sem. Én gyakran tapasztalok undort a lányoknál, amikor közeledek feléjük, így én úgy gondolom, hogy hiába minden, nincs remény, ha nem tetszem a csajnak, akkor ez már bukott küldetés. A probléma az, hogy ilyen alapon lényegében sosem lesz barátnőm, vagyis nem is lehetne, hacsak nem a pénzemért jönnének össze velem, de most ez ne számítsuk bele, meg attól úgysem lennék boldog. Na, de akkor hogyan lehetne így becsajozni? Hisz undort látok a lányok arcán, ha rám néznek. De a nagy PUA arcokc sa folyton azzal jönnek, hogy azért van, met nem vagyo képes elhinni, hogy hű, de helyes, fasza gyerek vagyok, aki bármelyik csajt megkaphatná. De ez olyan hülyeség, hát hogy hinném el, amikor a tényleg magukért beszélnek?
2013. máj. 26. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
PUA??? Ez vmi Star Trek-es lény??
2013. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Többet számít a külső és a magabiztosság, mint hogy mit mondasz a lányoknak. Sokan tagadják ezt, de így van.
2013. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
fogalmam sincs, mi az a PUA. ettől függetlenül azt gondolom, hogy a külső olyan tekintetben számít, hogy valaki bizalomgerjesztő, szimpatikus-e, nem kell kigyúrt felsőtest, se angyal-faragta arc.
2013. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a PUA nem hétköznapi ember?
2013. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja és 18/l + ez a körülöttem élő csajok véleménye is (=
2013. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amennyit én tudok a PUA izéről, nem túl sok... szerintük is számít a külső , csak kevésbé... szoval erről ennyit.
2013. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
PUA= P*csfejű Undorító Alkeszok
2013. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A PUA-ról mindig ez jut eszembe: [link]
2013. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Külső a legfontosabb.. Ha nem tetszik eleve nem kezdek el ismerkedni vele.
2013. máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Üdv


én kb 2 hete foglalkozom PUA anyagokkal, és vannak lány ismerőseim is, én azt mondom, h a külső számít, de korántsem annyira, mint azt sokan hiszik. Bőven elég egy hatos külső a srácnak, h nyerő legyen. Azt is el kell fogadni, h nem jössz be mindenkinek, a PUA-k sem szednek fel mindenkit, ők is azt mondják, h találd meg azt a réteget, akiknek bejössz, és akik bejönnek neked, és ha a legtöbbet hozod ki magadból, akkor náluk lesz sikered.


Az arcán nem tud változtatni senki, de a haján, arcszőrzetén, ápoltságán igen, erre mindig figyelni kell. Jó ha sportolsz rendszeresen, ez a szexben is nagyobb kitartást ad, és vonzóbb a külsőd is. Fontos, h nézz divatmagazinokat, beszélj lányokkal az öltözködésről, nézd meg h a nagy sármőrök hogyan öltözködnek, és hozzájuk hasonlóan alakítsd ki a saját stílusod.


A férfiaknak a női külső nagyon fontos, ezt a nők is tudják, a nőknek viszont egy férfival kapcsolatban a megszerzett javak a dominánsak. Én még nem láttam olyan milliomost, aki bizonytalan lett volna, puhap*cs, ápolatlan stb. Egy sikeres ember nem feltétlenül rendelkezik vastag pénztárcával, de általában az is van, egy sikeres hím magabiztos, céltudatos, tudja mit akar, egyedül is elérheti, és ő irányítja az életét, és ezt sugározza is a világ felé. Na ez a vonzó egy nőnek. De ő sem fog minden nőt meghódítani, ezt meg kell érteni. A nőnek dominancia, értékes hím kell. Az, h melyik nőnek mit jelent az érték és domináns viselkedés, az mindig más. Van olyan csaj, aki az okos srácokra bukik, vannak akik a Vin Diesel félékre, vannak, akik a vékony, helyes kis PUA srácokra. Daniel Crieg csúnya férfi, Mégis rengeteg nőt megkaphat, mert ő sugározza magából a magabiztosságot, az erőt, dominanciát, sikert.


Vagy itt van az Alkonyat férfi szereplője, majom képe van, mégis rengeteg lány oda van érte...

2013. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!