Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez nem túl nyomulós? Hogyan...

Ez nem túl nyomulós? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Egy ideje tetszik egy lány, aki abba az iskolába jár, ahova én. Mivel egyáltalán nem ismer és még én is csak látásból ismerem, arra gondoltam először csak facebookon próbálok beszélgetni vele és majd csak utána mennék oda hozzá, mert az szerintem nem jönne ki jól, ha odamennék hozzá teljesen ismeretlenül, hogy beszélgetni akarok vele.

Tegyük fel első alkalommal elbeszélgetünk facebookon egy ideig. Ha mondjuk minden nap ráírok, azt nem veszi nyomulásnak? Nem szeretném ilyennel elijeszteni. Honnan tudom majd, hogy inkább nem kéne erőltetni, vagy hogy jó úton haladok?


Tudom, néhányan gyökérnek fognak nézni, hogy ennyire nem tudok ismerkedni, szégyenlem is, de így alakult.


A lány 16, én 18 vagyok.


2013. máj. 29. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Növessz golyókat és menj oda hozzá élőben, értékelni fogja. Nem a fészbukon kell élni.
2013. máj. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem először beszélhetsz vele facebookon, de utána már jobb lenne a suliban és úgy már nem is tűnik gáznak.
2013. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerinte is jó face-en kezdeni de utána menj oda hozzá. ne húzd sokáig a virtuális beszélgetést.
2013. máj. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, így szeretném én is. De mi van, ha nem jövök be neki és nem szeretné, ha odamennék. Ezt akarom elkerülni. Honnan tudom, hogy nem kellemetlen neki a közeledésem?
2013. máj. 29. 23:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp facebookon szeretnéd kezdeni,akkor írj csak rá,de ha látod hogy nem túl kommunikatív (ritkán ír vissza,vagy egyáltalán nem,csak egyszavas válaszokat ad,ő nem kérdez tőled semmit,stb),akkor valószínűleg nem kíváncsi rád (legalábbis facen biztos nem). Ha viszont egész kedvesnek tűnik a chaten,akkor mondjuk egy nap pihi után ráírhatsz újra. Szerintem minden nap NE! Aztán suliban próbálj vele flörtölni,és köszönj rá,mosolyogj,stb. Ha van alkalmad,menj oda hozzá,és mondjuk kérdezd meg,hogy vmelyik nap suli után nem lenne-e kedve valamihez. :)
2013. máj. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!