Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért tagadják...

A lányok miért tagadják annyira, hogy ő nekik nem is a rossz fiúk kellenek, amikor mindenki tapasztalja, hogy ez így van?

Figyelt kérdés
Minél rendesebb egy fiú, minél jobb egy lánnyal, annál kevésbé hálálja meg egy lány, ilyenkor szokták megcsalni a párjukat, mert túl unalmas ez a jó fiú, kell a rosszaság nekik. Én úgy tudtam életemben először elérni, hogy egy csaj leszopjon ingyen (azaz nem prostizással), hogy elhitettem a csajjal, hogy én egy alfahím vagoyk, egy tapasztalt rossz fiú és olyan sikeres voltam, hogy a csaj kérte, hogy újra találkozzunk, ráadáusl olyanokat is mondott, hogy biztos sok lánnyal voltam már meg tapasztalt vagyok. Közben egy lúzer voltam, de a rossz fiús hazudozós, én vagyok a legjobb hapsi színjáték bevált. Persze nem tudnék ilyen lenni egy párkapcsolatban, mert mélyen belül én jó fiú vagyok, de míg őszinte és rendes voltam meg félénk, addig egy lánynál sem voltak sikereim érdekes mód.
2013. máj. 30. 00:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy!
2013. máj. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Már 1 millió ilyen kérdésvolt... UNALMAS VAGY!
2013. máj. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert még mindig nem értitek meg, hogy ez nem mindenkire igaz. Az exem sem volt rossz fiú, mégis vele voltam és szerettem. Törődött velem, szeretett, jól bánt velem, én pedig imádtam ezt benne. Akkor UFO vagyok szerinted, vagy mi?
2013. máj. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
SZERETEM A ROSSZFIUKAT! SZERETEM, HA SZOPATNAK! ES?! En pedig szeretek a ribancuk lenni. Mert jo.
2013. máj. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ha te ettől jobban érzed magad h ezt leírtad akkor egészségedre,de megerősítést ne várj.
2013. máj. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kutyapoz... Vicceltem..
2013. máj. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te istencsapása, azért vonzódnak azokhoz, mert sokkal magabiztosabbak és jobb fejek, mint a kedves cukormázas csokifiúk. Akik még a naptól is elolvadnak.
2013. máj. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nyugi! Ezek a majmok csak fiatalon sikeresek.
2013. máj. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Zs.Bia ***** válasza:
Ne legyél a kettő közt! Vagy is ha jó fiú vagy ahogy mondod, akkor mutasd is ki! Ne legyél gyáva! A jó fiúk is ugyanúgy bejönnek... ;)
2013. máj. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"A jó fiúk is ugyanúgy bejönnek... ;)"


Ezt már valahogy nehéz elhinni...

2013. máj. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!