Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kellene manapság 22...

Hogyan kellene manapság 22 éves fiúként ismerkedni?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom,hogy ehhez hasonló kérdésekből már rengeteg van, de talán sosem elég. Én 22 éves vagyok, és még sosem volt barátnőm, pedig szerintem és elméletileg mások szerint is jól nézek ki(190 cm magas, sportos testalkat, szépfiús arc, enyhén szolizott bőr). Okosnak és értelmesnek is tartom magam és mégsem. Azt mondják ismerősök lejjebb kellene adni az elvárásokból, de egyszerűen ha valakihez nem vonzódom, nem vagyok odáig érte nem megy. Eddig nem zavart 20 éves koromig elvoltam, hogy majd lesz, de az utóbbi másfél évben mar megörülök a hiányától. Tehát hol és hogyan lehetne ismerkedni? Tippek javaslatokat szeretnék tőletek, esetleg ehhez kapcsolódó írásokat.


köszi a segítséget



2013. máj. 27. 00:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Várj türelmesen te is, ha csak nem egy szakadt ribancot akarsz.
2013. máj. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%
ha valami fiatalabbra vágysz itt egy tipp: [link]
2013. máj. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a szolit hanyagold...
2013. máj. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
57%

Imádom, hogy itt mindenki álompasi, és mégsem tud csajozni :D

Ha azt mondják az ismerősök, hogy lejjebb kéne adni, lehet, hogy igazik van. Mik az igényeid? Ha meg nem találsz olyat, aki érdekel, akkor hogy akarsz barátnőt?

2013. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem modntam, hogy álompasi vagyok, azt modntam h azért ugy szerintem azzal nincs probléma, pénznek mondjuk hiján vagyok.


Pont ehhez kérek segítséget, hogy hol lehet, és mit szokás mondani, sablon szövegeket közhelyeket, nagyon kreatívnak lenni meg nehéz, mert lehet az erőltetetten vagy fordítva sül el.

2013. máj. 28. 14:14
 6/25 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező szerintem ne ess kétségbe. :) Hidd el utánam megfordulnak a férfiak, az utóbbi egy évben sikerült minden idiótának megtalálnia és mit értem vele? A világon semmit. :) Menj szórakozni, sportolj, töltsd az időt a barátaiddal - tapasztalat. De egyébként szórakozóhelyeken, könyvtárban vannak normális lányok - ne add lejebb - nem éri meg! Egyébként meg nem vagyunk olyan bonyolultak közelebb lépsz az adott lányhoz kérdezd meg tőle mennyi az idő és utána adott a beszélgetés - szituációtól függ. Engem a legkülönbözőbb helyeken találtak meg: Tesco, villamosmegálló, - volt akinek égő dumája volt, mégis stílusosan esett pofára, olyannyira, hogy szexy volt - én veszélyességi pótlékot kértem ő a nevem :) Szóval ne görcsölj rá :)

20/N

2013. máj. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
a "Kérdezd meg mennyi az idő" egy írtó hülye válasz, amikor mindenkinél, de mindenkinél ott kukucskál az okostelefon rajta az idővel.
2013. máj. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
83%
Én tavaly mikor 19 éves voltam, ugyanezzel a problémával küzdöttem, és végül a "simplepickup"-ban találtam megoldást. Youtubon sok videójuk van, amik arról szólnak, hogy ha laza, vicces, magabiztos vagy és leküzdöd a félelmedet, hogy csajokkal beszélj, kevésbé számít a kinézet. Én is elkezdtem simplepickupozni, bér eleinte baromira féltem és nehéz volt rávenni magam, bulikban egy este alatt odamentem 10-15 csajhoz is, és fele elküldött kb, de nem adtam fel, és végül sok lánnyal megismerkedtem és barátaim is lettek közülük, de ami a legfontosabb, hogy a jelenlegi barátnőmet is "így szedtem fel". Elsőzör leeht ijesztőnek és hülyeségnek tűnik, de NINCS vesztenivalód.
2013. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, mint te. Nekem eleve nem nagyok az elvárásaim, viszont hiába próbálok ismerkedni, ha átlagosan csinos, visszafogottabb lányoknak is akkora az elvárása, hogy az már kétségbeejtő. Nekem személy szerint tetszenek a természetes lányok, akik nem sminkelik agyon magukat, akiken van némi "súlyfelesleg", mert az csak még nőiesebbé teszi őket, a magassága, haja színe, zenei ízlése, melle mérete pont nem érdekelt sosem, nem ez alapján döntök. Ennek ellenére velem sem igen állnak szóba, pedig van eszem és nem félek használni, ráadásul elég emberi külsővel rendelkezem. Ennek ellenére mégsem. Egyébként a lehető legrosszabb taktika, amit tehetsz, ha elkezded keresni magadban a hibát, vagy azt, amit a lányok kifogásolhatnak rajtad. Ők is ugyanolyan emberek, mint én vagy te, vagy bárki más, egyik sem hibátlan, mégha annak is próbálja beállítani magát. Volt egy ilyen időszakom, amikor a sokadik kudarc után elkezdtem számba venni a tulajdonságaimat, de hát bőven van hibám, emberből vagyok, lehetetlen küldetés. A legcikibb kérdésre, amit a szülők, barátok, munkatársak feltesznek, miszerint mikor lesz már barátnőm és mindig azt válaszolom: ha szóba áll velem valaki és egyáltalán megtisztel vele, hogy eljön velem randizni. Mert mondanom sem kell, erre sem hajlandó senki. Pedig nem eszek embert, udvarias vagyok és nem tepernék le senkit az első sikátorban. De ez van, manapság már nem is igen próbálkozom, nem igazán látom értelmét ugyanis.
2013. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
36%
Nekem is az a gond h nagy az elvaras. Mert lenne jelentkezo csak nekem senki nem felel meg. 18L
2013. nov. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!