Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedvességgel kitörölhetem a...

E.go kérdése:

Kedvességgel kitörölhetem a kitörölni valót?

Figyelt kérdés
Nem tudok másmilyen lenni a nőkkel, de úgy veszik, hogy csak megjátszom magam és én is csak a szexet akarom. Pedig nem, normális kapcsolatra vágyom. Valaki mondja meg nekem, ha rámennek az említett nők a kreténekre és azok átvágják őket, miért kell automatice azt is azok közé sorolni, aki tényleg jó szándékkal közeledne? Ez általános jelenség, vagy nekem van balszerencsém?

2013. máj. 30. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem csak neked van iylen balszerencséd .
2013. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést
2013. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát vannak nők akiknél igen. De ők olyanok is.


Viszont vannak elvileg akik értékelik, csak kevesen és nem a diszkó vagy a pláza a fő bázisuk.

2013. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

# 2


Szerezz egy értelmezőszótárt.

2013. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pár perce írtad egy másik kérdéshez, hogy alkalmatlan vagy egy kapcsolatra és időd sincs rá, ezért akarsz szexkapcsolatot. lol
2013. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5: Részben emiatt. Párkapcsolatot szeretnék, de annyira kiábrándultam belőlük emiatt, hogy ezen jár az agyam.


Vedd úgy, hogy múltidős a kérdés.

2013. máj. 30. 19:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy közeledsz , mert mindegyik nőhöz máshogy kell, a cél már csak tőled függ.

Alkalmazkodni kell és utána olyan amilyet te akarsz csak a körülményekkel kell játszani

2013. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szóval most az a bajod, hogy túl kedves vagy és nem kellesz a nőknek? Lehet félreértem. Ha így van, ez azért van, mert a nők sem bíznak egy olyan pasiban, akinek könnyen elcsavarható a feje, mert akkor ezt más is megteszi majd ha velük lesz.
2013. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ez sajnos előfordul, mert többségben vannak az állati ösztöneikre hallgató farkukat követő fiúk, akik semmi mást nem akarnak.
2013. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dettó így vagyok ezzel.

Annyira szeretnék már komoly kapcsolatot, hogy a hiánya teljesen kitölti a gondolataimat és emiatt egy kissé őrült lettem. Sokszor bepróbálkoznék nőknél direkt kérdésekkel szexuális tartalommal (mert persze a szex hiányzik nagyon), magyarul szarul adom elő magam, miközben bent a komoly kapcsolatot akarnám, persze jó sok szex-szel idővel.

Én mindig olyan kedves vagyok velük, igaz az erotikus tartalmú poénjaimat nem veszik sokan. Lehet engem is annak néznek, egy ilyen felszínes kis senkinek, aki poénkodik ott velük. Szerintem gyerekesnek tartanak. De valahol az is vagyok még. Sajnos huszonévesen is :(

2013. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!