Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az ilyen érzékeny,...

Szerintetek az ilyen érzékeny, érzelmes, szeretetigényes, odabújós lányokkal hol lehet nagy eséllyel megismerkedni, miért nem találok sehol sem ilyen lányokat?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy hozzám ilyen lány való. Egyszer buliban sírt egy lány és akkor jöttem rá igazán, hogy milyen jó érzés megvígasztalni, megölelni, szeretgetni lányokat. Valahogy jobban bejönnek az ilyen lányok, mint a nagy szájú, kemény férfias lányok. Jó érzés lenne egy aranyos, kedves lányt szeretgetni, ölelgetni, akár szeretkezni is így ilyen lánnyal, ha úgy alakulnak a dolgok. Unom már, hogy folyton olyan csajokba ütközöm, akik nem is az eseteim én mégis bepróbálkozom náluk, mert remélem meglátom bennük, amit keresek, de aztán folyton csak pofára esem. Nem az igazi egyik csaj sem, akivel eddig ismerkedtem.
2013. jún. 2. 01:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak olyankor volt rá esélyed mi? :D

Itt jelöld be a csókot és a szüzességelvételt, keresés és mehet is a válogatás:

[link]

2013. jún. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Értem. A sírós lány a nőies, a határozott meg a férfias. Hát bocs, de a magadfajta miatt nem fogok megtanulni sírni meg gyenge lenni, nyafogni (érdekes, sokaknak meg az a bajuk). Mondjuk van is barátom. :)


De ilyet... én is inkább a csendes, szégyellős fiúkat szeretem, viszont azért nem akarnám, hogy szenvedjen, mert nekem az tetszik, hogy kiszolgáltatott...

2013. jún. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk pszichológiailag szerintem te épphogy a nagybetűs Nőkhöz vonzódsz, akik határozottak, igazi nők. És mert folyton pofára estél, kifejlődött benned, hogy talán jobb lenne egy elesett, gyámoltalan csaj. Ez nekem kompenzálásnak tűnik. Főleg így, hogy csak úgy hirtelen "rájöttél" a sok pofára esés után: jobb egy kislány korban megrekedt, mint egy "nő". Tényleg nem bántásból írom, bocs, talán tévedek!
2013. jún. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!