Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 16 éves lány vagyok, és nem...

16 éves lány vagyok, és nem vagyok bulizós, de szeretnék megismerkedni korombeli fiúkkal?

Figyelt kérdés

Normálisakkal, ha lehet...

Tudom,hogy már sok ilyen kérdés volt, de nem kaptam belőlük sok értelmes választ...

Előre is köszi a válaszolóknak...



2013. máj. 26. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
iskolába csak jársz nem?
2013. máj. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
KÉPET!
2013. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ott nincsenek olyanok amilyeneket keresek...
2013. máj. 26. 23:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, gondolom akkor vannak ám igények. Hát így jár, aki túlságosan helyes tökély fiúkra vágyik.
2013. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te valami sznob p!csa vagy, hogy az egész suliban nincs olyan aki neked jó lenne?
2013. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam, ezért elnézést... Nem azt mondom,hogy nincs olyan naki nekem jó lenne, csak egyszerűen rengeteg fiúnak van barátnője, és ez egy kis suli...

Nem úgy értettem,ahogy ti...

2013. máj. 26. 23:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj pasizni a könyvtárba! Nem vicc ott könnyen lehet ismerkedni.
2013. máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hova valósi vagy?
2013. máj. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én pl nem szoktam bulikba járni, mert valahogy nem érdekel az egész, de vannak barátaim, járunk rendszeresen biciklizni, konditerembe. Most megyünk majd haverokkal kirándulni a hegyekbe. Én megértem, hogy nehéz találni nem bulizósat, nálunk is ez van. De én kitartok amellett, hogy nem vagyok mindig részeg és nem dohányzom. Remélem segítettem :)

17/F

2013. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!