Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez velem?

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés
Bár a lányok szemében én egy ronda srác vagyok, semmi vonzót nem látnak bennem, hiába járok hetente ki a vársoba csajozni legalább egy-két nap, semmi sikerem. Max havernak felveszem őket facebookra és kész, nem kellek a csajoknak, egyértelmű, hogy rondának tartanak, hiába vagyok jófej stb. Én mégis a tükörbe nézek, sörözgetek és úgy érzem túl szigorúak a lányok, hogy vannak tőlem csúnyább fiúk és nem értem miért nem akarnak velem járni, legalább megpróbálni. Annyira fáj, hogy minden lány így áll hozzám, hogy sokszor már kedvem sins leszólítani újabb és újabb lányokat, legutóbb már annyira lent voltam, hogy alig szólítottam le egy nap csak 3-4 csajt, pedig máskor legalább 7-10 is megvan. Mindez azért, mert már túlságosan fájnak az elutasítások, az, hogy nem ltom azt a vgyáat a szemükben, hogy igen bejvök nekik és megakarnának ismerni. A legrosszabb, hgoy nekem már nem is számít a külső, az évek alatt úgy leadtam a vágyaimat, hogy már tényleg csak a lány jellemét figyelem, na jó, talán a nagyon kövér lányokhoz nem vagyok képes még így sem vonzódni, de szeretncsére a legtöbb lány egész szép, nincs velük nagy gond külsőre. Csak sajnos engem nem tudom melyik lány lenne képes a külsőm ellenére is elfogadni, mert egyre jobban fáj, hogy ilyen lányt nem találok, hiába próbálkozom lelkesen náluk. :(

2013. jún. 2. 01:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyel kondiba
2013. jún. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezerszer elmondtam már, hogy próbálj meg változtatni magadon és jobb lesz. A te kezedben van a döntés, hogy csajozol tovább, abban reménykedve hogy valaki horogra akad, vagy egy nyomorék leszel, aki minden este itt fog feltenni ilyen hülye kérdéseket. Meg a lányoknak sem tetszik ez a nyámnyila hozzáállás, egy magabiztos férfi kell nekik, aki mellett biztonságban érzik magukat. De ha van pénze az embernek, akkor mindegy milyen, ha fáj, ha nem..
2013. jún. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, ha nem megy hát nem megy éld az életed. Én sem vagyok egy szépség (még közepes se), de kb leszarom ha nincs csajom hát egyedül érzem jól magam, meg amúgy is megvagyok nélküle. Ilyen dolgok miatt ne görcsölj, fölösleges.
2013. jún. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az elég nagy előny hogy legalább nem félsz leszólítani lányokat,

talán irj jegyzeteket hogy mit mondtál a lánynak melyik mit válaszolt hogy kiszűrd hol rontod el

2013. jún. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ő rontja el! Egyszerűen tapasztalom én is, hogy lehetsz kicsit rámenősebb, lehetsz határozott, gyengéd, visszahúzódó, félénk, erős... tök mindegy!!!! Ha nem tetszel neki az első 10 mp-ben, akkor lehozhatod a holdat is, akkor is max barát leszel!!! Nem kell semmit változtatnia (max a dumán néha kicsit), ne térjen el valódi énjétől, mert akkor csak szenvedni fog, mert nem lehet önmaga és szenvedés lesz az élete!!!
2013. jún. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sparr0w válasza:

Annyira kiváncsi lennék erre hogy szólítasz le egy lányt, miket mondasz neki, nagyon szívesen megnézném, mert egész egyszerűen amiket itt írtok az számomra hihetetlen.

Elképzelni sem tudom hogy alakítjátok a beszélgetést hogy abból mindig elutasítás lesz...

2013. jún. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem az jó, ha meg mersz szólítani lányokat. de az azért feltűnik a nőknek, hogy neked mindegy, hogy kivel legyél, csak legyen már valakid.

én nem akarnék egy olyan férfival lenni, akiről ordít, hogy ötpercenként leszólít valakit.

a nőket személyeknek tekintsd és ne darabszámra vedd őket.

inkább szólíts le csak naponta egyet-kettőt, de azokra tényleg koncentrálj rá, eressz meg egy-két bókot, de ne sablonosakat, hanem valami eredetit, ami tényleg rájuk vonatkozik. ne legyél túl rámenős, nekem az az érzésem, hogy túl rámenős lehetsz, és ezzel riasztod el a nőket. legyél finomabb valamivel. először csak mosolyogj párszor a lányra, és ha visszamosolyog, csak egy-két perc után menj oda. akár két mosolyt is megvárhatsz. és próbálj először beszélgetni, bókolni, nem kell rögtön a lényegre térni.

a nők megérzik, ha valaki futószalagon flörtöl. szánj több időt egy-egy próbálkozásra. de ne maradj sokáig, ha úgy érzed, hogy nem tetszel, ne erőltesd rá magad a lányra. max. kérd el a tel. számát, és ha nem adja meg, akkor menjél el, de azért búcsúzz el szépen.

2013. jún. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én még rosszabb helyzetben vagyok, mert én sajnos nem is merem őket megszólítani. Régen megtettem egy párszor, de az elutasítások miatt elment még az a mákszemnyi bátorságom is. Nálam az a különbség, hogy nem vagyok csúnya, legalábbis én nem tartom magamat annak. Viszont félénk vagyok, nincsen bátorságom kezdeményezni.

Az is baj, hogy az ember sötétben tapogatózik, mert ugye, egy idegenről nem lehet tudni, hogy milyen stílus fekszik neki. Ez pedig teljesen bizonytalanná teszi a dolgot, nem lehet tudni, hogy mi a járható út. Emellett én is azt mondom, hogy nem feltétlenül a kezdeményező fél tehet arról, ha elutasítják, ha egy lány nem akar ismerkedni, akkor tényleg mondhat bármit az ember, elutasítás lesz a vége. Nehéz ebben a helyzetben okosnak lenni, olyan ez az egész, mint egy szerencsejáték. De valóban az a legfontosabb, hogy még ebben az áldatlan helyzetben is legyen valakinek bátorsága a megszólításhoz.

2013. jún. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!